Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,85 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ХЛАПЬОНОВ ЛЕОНІД ЮХИМОВИЧ
УДК 336.5.02 : 622.33
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.02- Підприємництво, менеджмент та маркетинг
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Яковлєв Анатолій Іванович, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки та маркетингу (м. Харків);
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Рассуждай Людмила
Миколаївна, Інститут економіки промисловості НАН України, завідуюча сектором проблем управління ефективністю територіально-галузевих комплексів відділу проблем регіональної економіки (м. Донецьк).
Провідна установа - Донбаський гірничо-металургійний інститут Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів та обліку (м. Алчевськ).
Захист відбудеться 20 червня 2002 р. о 14-30 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 17 травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Управління витратами підприємства - це складний процес, який за своєю сутністю означає управління всією діяльністю підприємства, тому що охоплює усі її види. Оскільки кількість і складність ситуацій у зовнішньому середовищі діяльності вітчизняних підприємств у зв'язку із формуванням ринкових відносин зростають, то система управління витратами повинна набувати нових якостей, збільшуючи свої можливості по розробці і реалізації рішень, адекватних мінливим ситуаціям, які виникають у діяльності підприємства.
Управління витратами є одним із найважливіших напрямків у менеджменті підприємств вугільної промисловості. Діючі дотепер у вугільній промисловості системи управління витратами на підприємствах не змогли поставити надійний бар'єр зростанню витрат, знизити непродуктивні витрати матеріальних, трудових і енергетичних ресурсів. В даний час близько 70 % підприємств вугільної промисловості не одержують прибутку. З них приблизно половина може перейти в розряд рентабельних виробництв. Поряд із дією дійсно об'єктивних причин неухильне зростання витрат на підприємствах вугільної промисловості багато в чому пояснюється відсутністю активних спроб розробки і впровадження систем управління витратами, адаптації зарубіжного досвіду до сучасних вимог і умов роботи вітчизняних вугільних підприємств. Необхідна розробка нових напрямків в управлінні витратами. На рішення цієї задачі і спрямовані дослідження дисертаційної роботи, що визначили її актуальність і значущість для підвищення ефективності діяльності підприємств вугільної промисловості.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до Координаційного плану досліджень в області організації виробничих і соціальних систем Міжнародної академії науки і практики організації виробництва з проблеми "Організація управлінського обліку і управління витратами у виробництві" (2001-2002 рр., план затверджений Президією академії 6 лютого 2001 року, протокол №17). Автором теоретично обгрунтовано систему функціонального управління витратами підприємства, основою якої є функціонально-структурна організація підприємства і бюджетування функціональних витрат.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок