Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ РЕФОРМУВАННЯ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ РЕФОРМУВАННЯ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Назва:
КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ РЕФОРМУВАННЯ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,26 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ПИСЬМЕННИЙ Ігор Володимирович
УДК 35.075:339.543
КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ РЕФОРМУВАННЯ
МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
ВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 2005 |
Дисертацією є рукопис.
обота виконана в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор
СЕРЬОГІН Сергій Михайлович,
проректор Національної академії державного
управління при Президентові України, директор
Дніпропетровського регіонального інституту
державного управління.
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
ЧЕНЦОВ Віктор Васильович,
перший проректор, т.в.о. ректора Академії митної служби України;
кандидат наук з державного управління, доцент
БАШТАННИК Віталій Володимирович,
начальник навчально-методичного центру
Юридичної академії Міністерства внутрішніх справ.
Провідна установа – Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра загального і адміністративного менеджменту, м. Донецьк.
Захист відбудеться 15 червня о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 13 травня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Т. Гончарук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою складовою функціонування будь-якої держави є проведення власної митної політики, що для незалежної України є достатньо новою справою. З цим напрямом державної політики тісно пов`язані такі проблеми, як забезпечення національної економічної безпеки, підтримка вітчизняного виробника, відкритість держави для міжнародного співробітництва тощо. Особливого значення митна політика набуває на сучасному етапі – в умовах інтенсивних інтеграційних процесів і стрімкого розвитку міжнародного та національного митного законодавства.
Головним суб`єктом реалізації митної політики виступає митна служба, діяльність якої суттєво впливає на процеси суспільного розвитку, економічну та політичну незалежність держави. Тому аналіз функціонування митної служби, визначення її пріоритетних завдань та можливостей щодо ефективної реалізації національної митної політики з урахуванням світових тенденцій у сфері митної справи набувають актуального характеру.
Розвиток уявлень про митну діяльність, як ефективного засобу державного економічного розвитку, дістало висвітлення в наукових працях переважно в контексті історії торговельних відносин. У фундаментальних дослідженнях М.Грушевського, А.Потяєва, С.Рудницького, М.Слабченка, Н.Шапошникова та інших учених митна політика розглядається як невід`ємний складовий елемент загальнодержавної політики. У цих роботах аналізуються процеси здійснення митної справи в різні історичні періоди, але не завжди визначається вплив митної політики на розвиток системи митних органів, які безпосередньо цю політику реалізують.
Становлення та розвиток власної митної служби України зумовило необхідність всебічного дослідження митної політики, митної справи та митної системи спеціалістами різних наукових галузей. Після проголошення незалежності України видано чимало наукових праць і навчальних посібників з проблем митного права, митної політики та місця митних органів у системі державного управління. Це, передусім, роботи О.П.Гребельника, Є.В.Додіна, Б.А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ РЕФОРМУВАННЯ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок