Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: Особливості прогнозування, діагностики та лікування невиношування вагітності у жінок, що проживають в умовах приморського міста

Особливості прогнозування, діагностики та лікування невиношування вагітності у жінок, що проживають в умовах приморського міста / сторінка 2

Назва:
Особливості прогнозування, діагностики та лікування невиношування вагітності у жінок, що проживають в умовах приморського міста
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,65 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Перспективи вирішення різних аспектів цієї наукової задачі визначають
 
медичні аспекти репродуктивного здоров'я жіночого населення приморського
міста, дозволять знизити відсоток ускладнень під час вагітності, пологів та
післяпологового періоду, перинатальну захворюваність та смертність.
Зв'язок роботи з науковими планами, програмами, темами. Дисертація виконана у відповідності до плану науково-дослідних робіт Одеського державного медичного університету і є фрагментом комплексної теми; "Патогенетичні механізми формування фетоплацентарної недостатності і питання її пофілактики" (№ держреєстрації 095U022689).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження стало вивчення особливостей виникнення, профілактики, діагностики та лікування невиношування вагітності у жінок, які проживають в умовах приморського міста.
Для досягнення мети поставлені наступні задачі:
1. Вивчити еколого-медико-соціальну характеристику невиношування вагітності в умовах приморського міста у жінок, що проживають в умовах різних районів: “промислового”, “центрального”, “рекреаційного”.
2. Розробити систему оцінок ризику переривання вагітності та визначити її прогностичну ефективність відповідно до еколого-медико-соціальної характеристики невиношування вагітності в умовах приморського міста.
3. Вивчити значення клінічних та ультразвукових ознак загрози переривання вагітності для прогнозування перебігу вагітності та пологів у жінок, які проживають в умовах приморського міста.
4. Вивчити особливості гормонального статусу у жінок, які проживають в умовах “промислового”, “центрального”, “рекреаційного” районів приморського міста поза та під час вагітності.
5. На підставі отриманих даних оцінити терапевтичні ефекти в результаті запропонованого лікування у жінок з невиношуванням, які проживають в умовах приморського міста.
Об'єкт дослідження: невиношування у жінок приморського міста.
Предмет дослідження: прогнозування, діагностика та лікування невиношування вагітності у жінок, які проживають в умовах приморського міста.
Методи дослідження: епідеміологічний, клінічний, ультразвуковий радіоімуноферментний, статистичний.
Наукова новизна отриманих результатів. Вперше в акушерсько-гінекологічній практиці складена еколого-медико-соціальна характеристика чинників невиношування вагітності в умовах приморського міста. Визначено частоту виявлення еколого-медико-соціальних особливостей, що зумовлюють невиношування вагітності в приморському місті, розроблено систему оцінок
ризику переривання вагітності на базі чинників ризику. Вперше визначено
значення клінічних та ультразвукових ознак загрози переривання вагітності, їх співвідношення в прогнозі для виходу вагітності та пологів у жінок, які проживають в умовах приморського міста. Вивчено особливості гормонального статусу жінок “промислового”, “центрального”, “рекреаційного” районів, що відповідають реакціям; “напруга”, “нестійкість”, “виснаження”, створюючи визначені передумови для патологічного ускладнення вагітності. Вперше встановлено позитивний вплив біогенних стимуляторів типу екстракту плаценти на фетоплацентарний комплекс та лікування невиношування.
Практичне значення одержаних результатів. У результаті аналізу еколого-медико-соціальних характеристик невиношування вагітності в умовах приморського міста визначені екологічно найбільш вразливі території. На підставі еколого-медико-соціальних особливостей, які є властивими для даного регіону, розроблені чинники ризику переривання вагітності, що дають уявлення про ризик виникнення невиношування. Визначено залежність патологічних клінічних та ультразвукових ознак загрози переривання вагітності і, відповідно, перебігу вагітності від еколого-медико-соціальних особливостей проживання жінок, що дає можливість прогнозування результату вагітності.
На підставі даних про гормональний баланс у жінок. що проживають в умовах приморського міста, як під час вагітності, так і поза нею, можна сформувати групи ризику по невиношуванню в залежності від територіальної належності, що дає можливість профілактики цієї патології у жінок репродуктивного віку.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Особливості прогнозування, діагностики та лікування невиношування вагітності у жінок, що проживають в умовах приморського міста

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок