Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИБОРЧА КАМПАНІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ В КРИМУ У 2006 РОЦІ

Загрузка...

ВИБОРЧА КАМПАНІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ В КРИМУ У 2006 РОЦІ

Назва:
ВИБОРЧА КАМПАНІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ В КРИМУ У 2006 РОЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,44 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В. І. ВЕРНАДСЬКОГО
Зурабян Гагік Гарнікович
УДК 324:329.14
ВИБОРЧА КАМПАНІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ В КРИМУ У 2006 РОЦІ
23.00.02 – політичні інститути та процеси
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Сімферополь – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі політичних наук Таврійського національного університету
ім. В. І. Вернадського Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник |
доктор філософських наук, професор
Габрієлян Олег Аршавірович,
Таврійський національний університет
ім. В. І. Вернадського, завідувач кафедри політичних наук
Офіційні опоненти | доктор політичних наук, професор
Артюх Павло Ілліч,
Севастопольський військово-морський інститут, професор кафедри українознавства і гуманітарної підготовки
кандидат філософських наук, доцент
Цвєтков Олександр Петрович,
Таврійський національний університет
ім. В. І. Вернадського, доцент кафедри соціальної філософії |
Захист відбудеться “14” вересня 2007 р. о 15.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.051.07 Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського за адресою: м. Сімферополь, вул. Київська, 116 А.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського за адресою: 95007, м. Сімферополь, пр. Академіка Вернадського, 4.
Автореферат розісланий “___” _________ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
М. В. Ніколко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Останнім часом у вітчизняній політичній науці спостерігається сплеск дослідницького інтересу до процесу становлення і розвитку інституту політичної партії. Багато в чому це зумовлено впливом політичних партій на процес демократизації суспільства: за допомогою політичних партій громадяни реалізують свої політичні права і свободи, соціальні групи артикулюють свої інтереси, а держава взаємодіє з іншими суспільними структурами.
Політологічні дослідження партій в ході виборчих кампаній набувають особливу актуальність не тільки в науково-теоретичному, але і в практичному значенні. Виборчі кампанії в певній мірі сприяють політичній соціалізації громадян. Вони дозволяють індивідам і соціальним групам визначити свої політичні інтереси, а також вирішити, яка партія або виборчий блок партій є виразником їх інтересів. Одна з продуктивних дослідницьких проблем - визначення частки виборців, що виражають на виборах політичні симпатії до існуючих партій, і частки тих, хто чітко ідентифікує себе з певною партією, складаючи, таким чином, активне електоральне ядро серед виборців відповідної політичної орієнтації. При уважному вивченні даних, що характеризують політичні переваги виборців, можна скласти науково обґрунтоване уявлення про реальну соціальну базу тієї чи іншої партії, про причини поразки, або, навпаки, перемоги партії на виборах, а також виробити рекомендації з організації процесу виборчої кампанії.
Розгляд політичної партії як суб'єкта політичної діяльності в контексті парламентських виборів 2006 року набуває особливу значущість у зв'язку з введенням в Україні пропорційної виборчої системи. Особливістю пропорційної, або як її ще називають, ідеологічної виборчої системи є те, що виборець віддає свій голос за ідею, яку пропонує йому політична партія. У зв'язку з цим особливо актуальним стає дослідження виборчої кампанії ідеологічних партій, які виступають як структуруючий початок партійно-політичного поля, задаючи “правово-ліву” шкалу координат.
Для пострадянського простору, і зокрема, для України, особливий інтерес представляє дослідження процесу трансформації лівої ідеології в однопартійній системі до однієї з існуючих в рамках багатопартійної системи сучасної незалежної України.
Важливість проведення аналізу виборчої кампанії саме Соціалістичної партії України пояснюється тим, що, по-перше, за п'ятнадцять років свого існування партія пройшла шлях від спадкоємиці Комуністичної партії УРСР до сучасної європейської партії соціал-демократичної спрямованості; по-друге, з опозиційної політичної партії перетворилася у провладну; по-третє, після прийняття конституційної реформи довела, що може надавати вплив на політичні події в Україні.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ВИБОРЧА КАМПАНІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ В КРИМУ У 2006 РОЦІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок