Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ З НАСЕЛЕННЯМ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ З НАСЕЛЕННЯМ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ З НАСЕЛЕННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,01 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
ФЕСЮНІН ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ
УДК: 336.225+316.77
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ З НАСЕЛЕННЯМ
 
12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ХАРКІВ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, доцент
Клюєв Олександр Миколайович,
Харківської обласної ради заступник голови
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Рябченко Олена Петрівна,
Харківський національний університет
внутрішніх справ, начальник кафедри
адміністративної діяльності ОВС;
кандидат юридичних наук, доцент
Нечитайленко Анатолій Олександрович,
Харківський національний педагогічний
університет ім. Г.С. Сковороди,
професор кафедри державно-правових дисциплін
та міжнародного права юридичного факультету
Провідна установа: Національна академія Державної податкової служби України, ДПА України, кафедра адміністративного та фінансового права (м. Ірпінь)
Захист відбудеться “11” травня 2007 р. о „10 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “5” квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М.Литвинов 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Подальший розвиток демократії, забезпечення прав і свобод громадян нерозривно пов’язані з підвищенням ефективності діяльності державних органів, зокрема податкових. Державна податкова служба (далі ДПС) в Україні виконує широке коло завдань що-до реалізації податкової політики Верховної Ради і Уряду України, здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів державних цільових фондів податків і зборів тощо, ефективність виконання яких, насамперед, залежить від адекватного сприйняття її діяльності населенням.
Реформування податкової служби вимагає чіткого усвідомлення філософії оподаткування та ролі платника податку в системі податкових взаємовідносин. Адже податок – категорія не лише економічна, це конкретна форма правових взаємовідносин, які будуються на визначених державою та суспільством нормах поведінки. Розробка нової стратегії співпраці ДПС України з населенням покликана сприяти гармонізації взаємовідносин між ними, що як наслідок, буде позитивно відображатись на ефективності виконання поставлених державою завдань у сфері оподаткування. Більш того, від взаєморозуміння між працівниками податкової служби і громадськістю значною мірою залежить підвищення рівня податкової культури населення, зміцнення авторитету податкової служби а, звідси – активізація добровільної сплати податків.
У той же час, у сфері взаємодії податкових органів з населенням існують невирішені проблеми теоретичного, організаційного і правового характеру. Отже, низький рівень взаємодії податкових органів і громадськості, недосконалість нормативної бази у вказаній сфері правовідносин та відсутність теоретичних розробок з означених питань обумовлюють актуальність та важливість глибокого і всебічного наукового дослідження широкого кола питань, пов’язаних з організаційно-правовими засадами взаємодії органів та підрозділів ДПС України з населенням.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до п.п. 4.2, 4.3 Стратегічного плану розвитку державної податкової служби України на період до 2013 року, затвердженого наказом ДПА України № 160 від 7 квітня 2003 року; п.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ З НАСЕЛЕННЯМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок