Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі рибницьких господарств внутрішніх водойм України)

Загрузка...

ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі рибницьких господарств внутрішніх водойм України)

Назва:
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі рибницьких господарств внутрішніх водойм України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,72 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Вдовенко Наталія Михайлівна
УДК 657.44:631.162
 
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
(на прикладі рибницьких господарств внутрішніх водойм України)
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник кандидат економічних наук, професор
Добровський Василь Миколайович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік УААН
Саблук Петро Трохимович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
директор
кандидат економічних наук, доцент
Шатковська Людмила Станіславівна,
Національний аграрний університет,
доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа Львівська комерційна академія Укоопспілки,
кафедра аудиту, м. Львів
Захист відбудеться “20” травня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: вул. Героїв оборони, 13, навчальний корпус 4, к. 41
Автореферат розісланий “19”квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.І. Балановська
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В економіці України рибне господарство як постачальник цінних продовольчих ресурсів зумовлює зацікавленість держави в ефективності його господарювання. У зв’язку з цим актуальним є відбір, теоретичне обґрунтування і практична реалізація концепцій, перевірених бухгалтерською практикою, які б сприяли удосконаленню обліку та аналізу фінансових результатів діяльності в поєднанні з технологічними особливостями рибництва.
Фінансовий результат є узагальнюючим показником, який характеризує ефективність діяльності суб’єкта господарювання. У фінансових результатах знаходять пряме відображення всі аспекти діяльності підприємства: рівень використання виробничих засобів, трудових, матеріальних і фінансових ресурсів; особливості технології та організації виробництва; собівартість реалізованої продукції, її якість; обсяг реалізації, реалізаційні ціни; продуктивність праці; державне регулювання розвитку цієї галузі тощо.
Дослідженню проблем обліку та аналізу фінансових результатів приділяли увагу такі вчені: М.Т.Білуха, Ф.Ф.Бутинець, Б.І.Валуєв, В.І.Єфіменко, С.Ф.Голов, Г.Г.Кірейцев, М.В.Кужельний, В.Г.Лінник, В.Б.Моссаковський, В.О.Мурін, В.М.Пархоменко, П.Т.Саблук, В.В.Сопко, Л.К.Сук, М.Г.Чумаченко, Л.С.Шатковська та інші. Серед зарубіжних авторів ці проблеми знайшли висвітлення в наукових працях П.С.Безруких, Л.Бенеша, К.Друрі, І.Душанової, А.Нечитайло, В.Палія, Дж.Фостера, Ч.Хорнгерна, А.Шеремета, А.Яругової та інших.
Водночас слід зазначити, що в публікаціях зазначених авторів проблеми обліку та аналізу фінансових результатів розглядалися, як правило, в цілому по промисловості без висвітлення проблем окремих галузей, зокрема, і рибного господарства внутрішніх водойм України. Крім того, в нормативних документах з обліку спостерігаються протиріччя, які викликають спірне тлумачення тих або інших положень щодо формування та обліку фінансових результатів діяльності на практиці. Запровадження національних стандартів бухгалтерського обліку не завжди відповідає новим вимогам виробництва. Залишаються нез’ясованими питання обліку витрат, доходів і фінансових результатів, має місце неузгодженість фінансового, управлінського та податкового обліку на рівні рибницького господарства.
Недостатність нормативного, методичного забезпечення процесу обліку та аналізу фінансових результатів діяльності рибницьких господарств і викликана цим складність в обліку обумовили вибір теми дисертаційної роботи, мету, завдання, основні напрями, актуальність проведеного дослідження та його загальноекономічне значення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі рибницьких господарств внутрішніх водойм України)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок