Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ / сторінка 3

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,10 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Реалізація роботи. Виготовлені комплекти модернізованих ріжучих та транспортуючих робочих органів м'ясорубок (акт про передачу дослідно-промислової партії №186-3 від 26.03.99), розроблено інструкції по їх експлуатації; проведено апробацію модернізованих робочих органів на підприємствах харчування ТОВ ресторан „СТАРЕ МІСТО“, м. Харків (акт впровадження від 11.09.02), ТОВ „Поліфарб“, м. Дніпропетровськ (акт впровадження від 12.01.01), Нововодолазькому колективному підприємстві „Буддеталь“ Харківського обласного об'єднання по агропромисловому будівництву (акт про впровадження №215 від 20.12.01), ТОВ „АГРОБІОСИНТЕЗ ХОЛДІНГ“, м. Жашків Черкаської обл. (акт апробації №56 від 11.03.02).
Особистий внесок здобувача в отриманні наукових результатів полягає в плануванні, постановці та проведенні наукових експериментів, обробці дослідних даних, узагальненні отриманих результатів, формулюванні висновків, підготовці матеріалів до публікації, проведенні заходів із впровадження результатів роботи у виробництво.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертаційної роботи доповідались, обговорювались та були схвалені на: науково-практичній конференції „Прогресивні ресурсозберігаючі технології та їх економічне обґрунтування у підприємствах харчування“ (м. Харків, 1998 р.); науково-практичній конференції „Нові технології та удосконалення процесів харчових виробництв“ (м. Харків, 1999 р.); міжнародній науково-практичній конференції „Актуальні проблеми харчування: технологія і обладнання, організація і економіка“ (м. Слов'яногірськ Донецької області, 1999 р.); 2-й міжнародній науково-практичній конференції „Продовольственный рынок и проблемы здорового питания“ (м. Орел, 1999 р.); науково-практичній конференції „Прогресивні технології та удосконалення процесів харчових виробництв“ (м. Харків, 2000 р.); 60-й ювілейній науковій конференції Одеської державної академії харчових технологій „Науково-технічні проблеми харчової промисловості“ (м. Одеса, 2000 р.); міжнародній науково-практичній конференції „Научные и практические аспекты переработки м'яса и мясопродуктов“ (м. Харків, 2001 р.); 67-й науковій конференції студентів, аспірантів і молодих вчених Українського державного університету харчових технологій (м. Київ, 2001 р.); науково-практичній конференції, присвяченій 10-й річниці незалежності України „Технологічне забезпечення якості продуктів харчування“ (м. Харків, 2001 р.); міжнародній науково-технічній конференції „Актуальні проблеми харчування: технологія та обладнання, організація і економіка“ (м. Слов'яногірськ Донецької області, 2001 р.); міжвузівському науковому семінарі „Нові технології і обладнання харчових виробництв“ (м. Полтава, 2001 р.); міжнародній науковій конференції молодих вчених, аспірантів і студентів „Сучасні методи створення нових технологій та обладнання в харчовій промисловості“ (м. Київ, 2002 р.) виставці „Універсальний ярмарок ХV міжнародного бізнес-форуму „Слов'янський базар” (м. Харків, 2000 р.).
Публікації. За результатами досліджень опубліковано 13 наукових праць, у тому числі: 8 статей у наукових фахових виданнях, затверджених ВАК України, 5 тез доповідей та матеріалів наукових конференцій.
Структура та обсяг роботи. Дисертаційна робота складається із вступу, 5 розділів, висновків, списку використаних джерел, що включає 276 найменувань, в тому числі 15 іноземних. Роботу викладено на 193 сторінках, вона містить 50 рисунків, 3 таблиці та 13 додатків.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ
У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертаційної роботи, сформульовано мету та задачі дослідження, визначено наукову новизну і практичне значення дисертації.
У першому розділі „Аналіз ефективності процесів подрібнення харчової сировини на підприємствах харчування“ проаналізовані технічні та технологічні аспекти переробки різних видів харчової сировини в фарші, особливості її структури, складу та будови. Проведено аналіз ефективності процесів та пристроїв для подрібнення харчової сировини та контролю за ступенем дисперсності фаршів, надано характеристику різних способів подрібнення продуктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок