Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ / сторінка 7

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,10 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Дана методика уточнює результати розрахунку на 20…45% в порівнянні з відомими її використання дозволяє враховувати при проектуванні обладнання структурно-механічні властивості сировини та конструктивне виконання робочих органів.
4. Запропонована методика дослідження фракційного складу фаршевих продуктів, яка базується на ситовому методі аналізу, та розроблена експериментальна установка для її реалізації. В установці використовується процес керованої гідравлічної класифікації. Використання даної установки та методики дозволяє інтенсифікувати даний процес в 1,5…2,5 рази порівняно з седиментаційними методами.
5. Вдосконалена методика розрахунку питомої площі поверхні фаршів, отриманих на м'ясорубках, яка істотно спрощує процес оцінки ступеня дисперсності продукту та підвищує точність отриманих результатів на 27...55% в порівнянні з відомими методиками.
6. Досліджений вплив конструктивно-експлуатаційних параметрів м'ясорубок на показники якості фаршевих продуктів. Встановлено, що під час однократного подрібнення при використанні ножових решіток з діаметром отворів 9…1 мм питома площа поверхні фаршу збільшується в 3…24 рази. Визначено, що при зміні діаметру отворів від 9 до 3 мм гранична напруга зсуву зменшується на 5…7%, кількість зв'язаної вологи змінюється на 1…3%, вихід смажених виробів зменшується на 1…3%, а при зменшенні діаметру отворів від 3 до 1 мм гранична напруга зсуву збільшується на 28…30%, кількість зв'язаної вологи збільшується на 20…22%, вихід смажених виробів збільшується на 11…14%.
7. Досліджений вплив конструктивно-експлуатаційних параметрів м'ясорубок на енергетичні та техніко-економічні показники процесу подрібнення харчової сировини. Встановлено, що при повторному подрібненні фаршів використання вставки-гільзи в комплекті зі шнеком, який має постійний крок підйому гвинтової лінії, дозволяє в залежності від виду подрібнюваної сировини збільшити продуктивність м'ясорубок на 25…35% в порівнянні з використанням стандартних шнеків. Встановлено, що при подрібненні різних видів яловичини при зменшенні кута заточення ріжучих країв лез від 90? до 15? питома робота різання зменшується в 1,7…3,5 рази. Визначено, що при подрібнені м'ясної сировини використання ріжучих робочих органів з гострим кутом заточення ріжучих країв знижує енергоємність процесу подрібнення на 20…40%.
8. Здійснено комплекс заходів із впровадження наукових розробок у виробництво та оцінено їх соціально-економічну ефективність. Виготовлена експериментальна партія модернізованих робочих органів м'ясорубок, розроблені та затверджені інструкції по їх експлуатації. Апробацію розробки проведено на підприємствах харчування: ТОВ ресторан „СТАРЕ МІСТО“, м. Харків; ТОВ „Поліфарб“, м. Дніпропетровськ; Нововодолазькому колективному підприємстві „Буддеталь“ Харківського обласного об'єднання по агропромисловому будівництву, ТОВ „АГРОБІОСИНТЕЗ ХОЛДІНГ“, м. Жашків Черкаської обл.
9. Оцінено економічну ефективність від впровадження наукових розробок у виробництво. Економічна ефективність (ціни на 01.02.02) на 1 т. яловичини від впровадження модернізованих ріжучих робочих органів до м'ясорубок складає 350,65 грн. (за рахунок можливості переробки нетрадиційної сировини та зниження енергоємності процесу подрібнення).
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Простаков А.А., Дейниченко Г.В., Дуб В.В. Модернизация рабочих органов мясорубок // Прогресивні ресурсозберігаючі технології та їх економічна обґрунтованість у підприємствах харчування. Економічні проблеми торгівлі: Зб. наук. пр. – Харків: ХДАТОХ, 1998. - Ч. 1. – С. 145-148.
2. Простаков А.А., Дейниченко Г.В., Дуб В.В. Об экспериментальной установке для классификации суспензий // Нові технології та удосконалення процесів харчових виробництв: Зб. наук. пр. – Харків: ХДАТОХ, 1999. – С. 190-192.
3. Простаков О.О., Дейниченко Г.В., Дуб В.В. Дослідження дисперсного складу фаршiв, що отримують на м'ясорубках // Обладнання та технологiї харчових виробництв: Зб. наук.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок