Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АУДИТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ САДІВНИЦТВА

Загрузка...

ОБЛІК ТА АУДИТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ САДІВНИЦТВА

Назва:
ОБЛІК ТА АУДИТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ САДІВНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,98 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ковач Світлана Іванівна
УДК 657.47
ОБЛІК ТА АУДИТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ
ПРОДУКЦІЇ САДІВНИЦТВА
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту в сільському господарстві Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет,
декан факультету аграрного менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку в промисловості
кандидат економічних наук, доцент
Палюх Микола Степанович,
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту в
сільському господарстві
Провідна установа: Національний аграрний університет, м.Київ,
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту.
Захист дисертації відбудеться 29 травня 2001 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий 26 квітня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Поддєрьогін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах реформування економіки України сільське господарство є однією з пріоритетних галузей народного господарства. Сприятливі природні умови більшої частини території України для успішного вирощування плодових і ягідних культур у поєднанні з віковими традиціями її населення дають можливість садівництву посісти чільне місце в стратегії розвитку вітчизняного сільськогосподарського виробництва.
Оскільки садівництво є підгалуззю рослинництва, йому притаманні і основні технологічні особливості вказаної галузі: сезонність сільсько-господарських робіт та одноразовість одержання врожаю протягом року. Поряд з цим, організаційно-технологічні особливості галузі садівництва суттєво впливають на побудову обліку виробництва продукції садівництва і калькуляцію її собівартості. Розробкою вказаних питань займались вчені-економісти Біденко Д.С., Козак Г.Я., Лінник В.Г., Радостовець В.К., Смірнов В.Д., Сук Ф.Я., Щупова А.Ф. Халікназаров Т.Х. та ін. Більшості проведених досліджень властивий традиційний підхід до їх вирішення. В той же час сучасні ринкові перетворення в економіці країни ставлять нові вимоги до якості обліково-аналітичної інформації, що є підставою для прийняття необхідних управлінських рішень в реструктуризованих аграрних підприємствах різних організаційно-правових форм господарювання. Їх керівництву необхідна достовірна і повна інформація про результати діяльності підприємства та його фінансовий стан.
З особливою гостротою проблема якості і достовірності облікової інформації як на рівні підприємства, так і на рівні зовнішніх її користувачів постає в сучасних умовах ведення бухгалтерського обліку за національними положеннями (стандартами ) бухгалтерського обліку, що враховують вимоги міжнародних. За таких умов аудит є одним з невід’ємних видів незалежного фінансового контролю, що забезпечує завчасне виявлення відхилень в системі ведення бухгалтерського обліку і складання звітності та їх усунення підприємствами. Це вимагає розробки методики аудиторської перевірки різних об’єктів обліку, зокрема виробництва і реалізації продукції садівництва.
Проблеми організації та методології аудиту в сільському господарстві залишилися поза увагою і були предметом досліджень лише окремих вчених-економістів, зокрема Алборова Р.А., Жука В.М., Савчука В.К., Шатковської Л.С. Але вони вирішували вказані проблеми, використовуючи загальний підхід, без врахування особливостей окремих сільськогосподарських виробництв.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОБЛІК ТА АУДИТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ САДІВНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок