Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ГЕМОКОАГУЛЯЦІЯ І ФІБРИНОЛІЗ У ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ, ЩО СТРАЖДАЮТЬ ХРОНІЧНИМ АЛКОГОЛІЗМОМ

ГЕМОКОАГУЛЯЦІЯ І ФІБРИНОЛІЗ У ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ, ЩО СТРАЖДАЮТЬ ХРОНІЧНИМ АЛКОГОЛІЗМОМ / сторінка 11

Назва:
ГЕМОКОАГУЛЯЦІЯ І ФІБРИНОЛІЗ У ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ, ЩО СТРАЖДАЮТЬ ХРОНІЧНИМ АЛКОГОЛІЗМОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,46 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

4. При кровохарканнях і кровотечах у хворих на туберкульоз легень, що страждають хронічним алкоголізмом, виникають зміни гемокоагуляції і фібринолізу. Поряд із гіперкоагуляцією спостерігається посилення фібринолітичної активності плазми крові, зменшення концентрації фібринстабілізуючого фактору, накопичення продуктів деградації фібрину, зниження функціональної активності тромбоцитів, які потребують патогенетичної терапії в залежності від характеру порушень.
5. Проведення інтенсивної гемостатичної терапії протягом 5-7 днів при кровохарканнях і легеневих кровотечах у хворих на туберкульоз, що страждають хронічним алкоголізмом, направленої на зниження фібринолітичної активності та підвищення коагулологічних властивостей крові із застосуванням інгібіторів фібринолізу, дозволяє досягти припинення кровохаркань та легеневих кровотеч у 96,2% хворих.
6. Застосування в комплексному лікуванні туберкульозу ендолімфатич-ного введення антимікобактеріальних препаратів та інгібіторів фібринолізу і гепарину у 86,3% випадків дозволяє досягти не тільки стабілізації захворювання, його регресу, а й призводить до позитивних змін в системі гемостазу завдяки зниженню рівня фібриногену, фібринолітичної активності плазми крові та нормалізації тромбоцитарної ланки гемостазу, що зменшує ризик геморагічних ускладнень.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
1. З метою своєчасної корекції порушень системи гемостазу у хворих на туберкульоз легень, що страждають хронічним алкоголізмом, в процесі лікування рекомендується досліджувати стан гемокоагуляції і фібринолізу.
2. При легеневих кровохарканнях і кровотечах у хворих на туберкульоз легень, що страждають хронічним алкоголізмом, доцільно проводити корекцію підвищеної активності фібринолітичних ферментів крові шляхом призначення інгібіторів фібринолізу.
3. Лікування хворих на туберкульоз легень і хронічний алкоголізм, особ-ливо з прогресивним перебігом туберкульозного процесу, можна поліпшити при застосуванні ендолімфатичного введення протитуберкульозних препаратів
СПИСОК ДРУКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Ларионов В.Г., Потайчук В.И., Мельник В.П. Состояние гемокоагуля-ции и фибринолиза у больных туберкулезом легких, страдающих алкоголизмом //Врачебное дело. - 1989. - №8. - С. 46-47.
2. Потайчук В.І. Ендолімфотерапія в комплексному лікуванні хворих на туберкульоз легень і вплив її на гемокоагуляцію //Український пульмонологічний журнал. - 1998. - №2. - С. 44-46.
3. Потайчук В.І. Стан гемокоагуляції та фібринолізу у хворих на туберкульоз легень із супутнім хронічним алкоголізмом при легеневих кровохарканнях та кровотечах //Український пульмонологічний журнал. - 2000. - №4. - С.18-20.
4. Потайчук В.И. Особенности системы свертывания крови у больных туберкулезом с легочным сердцем //Профилактика, диагностика и лечение заболеваний органов дыхания. Сборник научных трудов. К. - 1986. - С. 222.
5. Пилипчук Н.С., Мельник В.П., Срибный С.М., Петрова И.Е., Кулаков С.В., Потайчук В.И. Рациональная химиотерапия больных туберкулезом легких с сопутствующим хроническим алкоголизмом //Тезисы докладов Х Всесоюз-ного съезда фтизиатров. К. - 1986. - С. 123-124.
6. Мельник В.П., Потайчук В.И. Особенности диагностики и лечения хронического бронхита у больных туберкулезом легких с сопутствующим алкоголизмом //Пульмонология. Республиканский межведомственный сборник. К. - 1987. - С. 5-7.
7. Потайчук В.И. Некоторые особенности состояния свертывающей и фибринолитической системы крови в процессе лечения больных туберкулезом легких и хроническим алкоголизмом// Тезисы докладов VIII съезда фтизиатров УССР. Донецк. - 1987. - С. 100-101.
8. Потайчук В.И. Интенсивная терапия больных туберкулезом легких, страдающих хроническим алкоголизмом с применением эндолимфатического введения препаратов и некоторые особенности гемокоагуляции //Тезисы докладов Республиканской конференции молодых ученых медиков. Алушта. - 1986. - С. 34.
9. Потайчук В.И. Изменение гемокоагуляции и фибринолиза в процессе лечения больных туберкулезом легких, страдающих алкоголизмом // Матеріали ІІ з’їзду фтизіатрів і пульмонологів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ГЕМОКОАГУЛЯЦІЯ І ФІБРИНОЛІЗ У ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ, ЩО СТРАЖДАЮТЬ ХРОНІЧНИМ АЛКОГОЛІЗМОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок