Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка комплексної інженерної основи нормалізації мікрокліматичних умов у гарячих цехах підприємств харчових виробництв

Загрузка...

Розробка комплексної інженерної основи нормалізації мікрокліматичних умов у гарячих цехах підприємств харчових виробництв

Назва:
Розробка комплексної інженерної основи нормалізації мікрокліматичних умов у гарячих цехах підприємств харчових виробництв
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,39 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Державний Макіївський науково-дослідний інститут
з безпеки робіт у гірській промисловості
Кудрін Олександр Борисович
УДК 628.8
Розробка комплексної інженерної основи
нормалізації мікрокліматичних умов
у гарячих цехах підприємств харчових виробництв
05.26.01 - Охорона праці
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі холодильної і торгової техніки Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Осокін Володимир Васильович, завідувач кафедрою холодильної і торгової техніки, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти та науки України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, Кузін Віктор Олексійович, професор кафедри менеджменту у виробничої сфері, Донецька державна академія управління Міністерства освіти та науки України;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Черніченко Вадим Кирилович, Державний Макіївський науково-дослідний інститут з безпеки робіт у гірській промисловості Міністерства палива та енергетики України.
Провідна установа:
Науково-дослідний інститут гірничорятувальної справи Міністерства палива та енергетики України.
 
Захист дисертації відбудеться 26 жовтня 2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.12.834.01 у Державному Макіївському науково-дослідному інституті з безпеки робіт у гірській промисловості за адресою: 86108, м. Макіївка, вул. Лихачова, 60.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного Макіївського науково-дослідного інституту по безпеці робіт у гірській промисловості за адресою: 86108, м. Макіївка, вул. Лихачова, 60.
Автореферат розісланий 25 вересня 2001р.
Учений секретар
спеціалізованої ради
К. 12.834.01 |
Кудінов Ю.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. У гарячих цехах діючих підприємств харчових виробництв і громадського харчування система вентиляції в багатьох випадках або малоефективна, або відключається для зниження тепловтрат при виконанні технологічних процесів. У таких випадках робітники знаходяться в екстремальних теплових умовах. Тут показники мікроклімату (температура (t), відносна вологість (ц), швидкість руху повітря (v), а також інтенсивність теплового випромінювання (Е)) нерідко виходять за допустимі значення, які регламентовані ДСН 3.3.6.042-99.
До останнього часу не було можливості одержувати достовірні дані про повітро-теплообмінні процеси в гарячих цехах, про поля температури і швидкості руху повітря в їх об’ємі, про поля ІЧ-випромінювань від поверхонь теплових апаратів і фізичних проявів при перебуванні в них робітників через відсутність засобів реєстрації теплофізичних і процесів повітрообміну, що швидко протікають. Поява в обігу швидкодіючих приладів дозволяє з досить великою точністю визначати фізичні параметри повітряного середовища.
Використання сучасних приладів і методик експериментальних досліджень, методів кваліметрії, математичного моделювання і комп'ютерних технологій дозволяє ставити і вирішувати задачі з оптимізації мікроклімату в гарячих цехах, що раніше не могли бути виконані.
Зв'язок теми дисертації з планом робіт університету. Робота є частиною досліджень, виконаних у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі по темі “Розробка рекомендацій з оптимізації мікрокліматичних умов у гарячих цехах підприємств харчових виробництв і громадського харчування”, номер держреєстрації 0200U004823.
Метою даної роботи є розробка інженерних основ, методів і засобів нормалізації мікрокліматичних умов і теплового стану робітників у гарячих цехах підприємств харчових виробництв і громадського харчування.
Задачі досліджень:
1. Розробити комплексний показник оцінки якості мікроклімату гарячих цехів, який обумовлений різним сполученням параметрів повітряного середовища (t, , ) і характеризує тепловий стан робітників цих цехів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Розробка комплексної інженерної основи нормалізації мікрокліматичних умов у гарячих цехах підприємств харчових виробництв

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок