Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вплив секреції групових аглютиногенів системи АВ0 (секреторства) на перебіг та лікування інфекцій сечостатевих шляхів у чоловіків

Загрузка...

Вплив секреції групових аглютиногенів системи АВ0 (секреторства) на перебіг та лікування інфекцій сечостатевих шляхів у чоловіків

Назва:
Вплив секреції групових аглютиногенів системи АВ0 (секреторства) на перебіг та лікування інфекцій сечостатевих шляхів у чоловіків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,03 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА
“ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ”
Кнігавко Олександр Володимирович
УДК 616.64/.69-022-008.6-036-08
Вплив секреції групових аглютиногенів системи АВ0 (секреторства) на перебіг та лікування інфекцій сечостатевих шляхів у чоловіків
14.01.06. - урологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата медичних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: Доктор медичних наук, професор
Лісовий Володимир Миколайович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, ректор університету.
Офіційні опоненти:
Доктор медичних наук, професор Ухаль Михайло Іванович, Одеський державний медичний університет, професор кафедри урології і нефрології.
Доктор медичних наук, старший науковий співробітник Гурженко Юрій Миколайович, Державна установа “Інститут урології АМН України”, старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології.
Захист відбудеться “18” грудня 2007 о 14 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Державній установі “Інститут урології АМН України” за адресою: 04053, Київ, вул. Ю.Коцюбинського,9а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державної установи “Інститут урології АМН України” за адресою: 04053, Київ, вул. Ю.Коцюбинського,9а.
Автореферат розісланий 16 листопада 2007.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Старцева Л.М.
загальна Характеристика Роботи
Актуальність теми. Інфекції сечостатевих шляхів у чоловіків (ІССШЧ) досить поширені на цей час, захворюваність ними сягає 22-24% серед чоловіків сексуально-активного віку. Невеликі клінічні прояви та делікатний характер захворювання ведуть до поширеності хронічних форм ІССШЧ, через що такі захворювання призводять до відчутних змін у репродуктивній системі чоловіка. Так, на 70 % чоловіче безпліддя пов’язане саме з ІССШЧ та їхніми наслідками.
Незважаючи на достатню кількість робіт, присвячених лікуванню ІCСШX, до цього часу майже не зверталася увага на фактори, що впливають на етіопатогенез та хронізацію інфекцій. В літературі вказано, що жінки-несекретори (тобто особи, в біологічних виділеннях яких не визначаються групові аглютиногени системи АВО) в 10 разів частіше ніж секретори страждають на епізоди циститу. В той же час будь яких даних про зв'язок між ступенем секреторства з одного боку, та захворюваністю й перебігом інфекцій чоловічого статевого шляху, з іншого боку немає. Отже дослідження факторів, що впливають на захворюваність, перебіг, хронізацію інфекцій з метою подальшої оптимізації терапії у осіб з хронічним перебігом є актуальною проблемою сучасної урології.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами. Робота виконана відповідно до плану науково-дослідної роботи кафедри урології та андрології Харківського державного медичного університету за темою: “Етіопатогенетичні фактори розвитку інфекцій чоловічого статевого шляху та формування чоловічої безплідності.” (№ державної реєстрації 0104U002239). Тема дисертації затверджена вченою радою ХДМУ (протокол № 5 від 19 травня 2005). Робота пройшла біотичну експертизу (протокол № 20 від 10 січня 2007).
Мета дослідження: підвищення ефективності лікування ІССШЧ на основі прогнозування перебігу інфекцій з оглядом на ступінь секреторства чоловіками групових аглютиногенів системи АВО.
Задачі дослідження:
1. Дослідити зв’язок між ступенем секреторства й характером перебігу інфекційного захворювання.
2. Визначити біологічний субстрат (слина, піт, сеча, спермальна рідина), що є найінформативнішим для визначення ступеня секреторства.
3. Розробити методику прогнозування перебігу ІССШЧ з оглядом на ступінь секреторства.
4. Дослідити протективний ефект секреторства відносно інфікування та хронізації ІССШЧ.
5. Визначити перспективність клінічного застосування речовин з антиадгезивною дією для відтворення протективного ефекту секреторства.
6. Розробити удосконалену методику лікування ІССШЧ, яка виходить з визначення ступеня секреторства.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Вплив секреції групових аглютиногенів системи АВ0 (секреторства) на перебіг та лікування інфекцій сечостатевих шляхів у чоловіків

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок