Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Стандартизація освіти державних службовців в україні

Загрузка...

Стандартизація освіти державних службовців в україні

Назва:
Стандартизація освіти державних службовців в україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,67 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
СИНИЦИНА Наталія Георгіївна
УДК 35.088.6 (477)
Стандартизація освіти державних службовців
в україні
25.00.03 – державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 6


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – |
доктор педагогічних наук, професор
ПРОТАСОВА Наталія Георгіївна,
Національна академія державного управління
при Президентові України, завідувач кафедри управління освітою.
Офіційні опоненти: |
доктор наук з державного управління, доцент
БІЛИНСЬКА Марина Миколаївна,
Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри управління охороною суспільного здоров’я;
кандидат наук з державного управління
ГУБА Олександр Петрович,
ТОВ “Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку – Україна“, директор департаменту навчальних програм.
Провідна установа: |
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, кафедра управління навчальними закладами і педагогіки вищої школи.
Захист відбудеться 6 липня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя 29, к.104.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 5 червня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Дрешпак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація сучасної політики і стратегії держави вимагає значних змін у всіх сферах соціально-економічного розвитку суспільства, що потребує, в свою чергу, реформування системи державного управління та зумовлює необхідність підготовки нових управлінських кадрів.
Орієнтація на інтелектуального керівника, його компетентність, професіоналізм – один з головних напрямів удосконалення державного управління в умовах трансформації суспільного ладу, що відбувається в Україні. Система професійного навчання державних службовців покликана забезпечити країну управлінцями нової генерації, здатними вирішувати складні питання подальшого розвитку суспільства. Інакше кажучи, розвиток державного управління і навчання фахівців органічно взаємопов’язані.
Стандартизація освіти в системі державного управління України – це процес вироблення і впровадження в життя освітніх стандартів – уніфікованих вимог до професійної підготовки державних службовців, які забезпечують набуття останніми професійної компетентності.
Разом з тим вдосконалення якості освіти управлінців безпосередньо пов’язане з визначенням узагальнених вимог до рівня та обсягу знань, умінь та навичок управлінських кадрів, а відповідно й до змісту освіти, форм та методів його подання. Тобто мова йде про певні гарантії щодо опанування під час навчання професійними якостями державних службовців, які будуть у подальшому реалізовані у професійній діяльності управлінців.
Гарантії якості освітніх послуг також базуються на застосуванні державою системи стандартів як нормативної бази функціонування системи вищої освіти.
У свою чергу, якість підготовки фахівців у будь-якій галузі, та, зокрема, у галузі державного управління визначається за певними нормами та критеріями, окресленими стандартом цієї підготовки.
Це ставить перед науковцями та практиками нагальне завдання дослідження комплексу проблем, пов’язаних з розробкою теоретико-методологічних основ, технології стандартизації освіти державних службовців, виходячи із теорії державного управління, вищої освіти як об’єкта управління та завдань реформування системи державного управління в Україні.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Стандартизація освіти державних службовців в україні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок