Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Наукові основи створення антикорозійних наповнювачів з рослинних відходів для ҐРУНТОВИХ лакофарбових покриттів

Загрузка...

Наукові основи створення антикорозійних наповнювачів з рослинних відходів для ҐРУНТОВИХ лакофарбових покриттів

Назва:
Наукові основи створення антикорозійних наповнювачів з рослинних відходів для ҐРУНТОВИХ лакофарбових покриттів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,57 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
ФІзико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України
Чигиринець Олена Едуардівна
УДК 667.622.3.648.2:66.097.8
Наукові основи створення антикорозійних наповнювачів з рослинних відходів для ҐРУНТОВИХ лакофарбових покриттів
05.17.14 – Хімічний опір матеріалів та захист від корозії
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
Львів-2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній металургійній академії України Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Стовпченко Ганна Петрівна,
Національна металургійна академія України,
професор кафедри покриттів, композиційних матеріалів і захисту металів, м. Дніпропетровськ
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, професор
Ледовських Володимир Михайлович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри хімії та хімічної технології, м. Київ
доктор технічних наук, професор
Сахненко Микола Дмитрович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри технічної електрохімії, м. Харків
доктор технічних наук,
Зінь Іван Миколайович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, провідний науковий співробітник відділу фізико-хімічних методів зміцнення матеріалів,
м. Львів
Провідна установа: Український державний хіміко-технологічний університет, кафедра обладнання та технологій харчових виробництв (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “_1_” __листопада 2006 р. о _14__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.226.02 у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка НАН України за адресою: 79601, м. Львів, МСП, вул. Наукова, 5.
З дисертацією можна ознайомиться в бібліотеці Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України за адресою: 79601, м. Львів, МСП, вул. Наукова, 5.
Автореферат розісланий “__15___” вересня__2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради І.М. Погрелюк


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Аналіз сучасної науково-технічної літератури показує, що завдяки своїм унікальним властивостям порошкові перетворювачі іржі є одними з широко вживаних засобів в системі захисту металів від корозії за допомогою лакофарбових покриттів (ЛФП). Використання перетворювачів іржі дозволяє значно скоротити витрати на підготовку металевої поверхні під фарбування і одночасно підвищити ресурс служби ЛФП при нанесенні на метал, що містить на своїй поверхні шар продуктів корозії. Сучасні тенденції показують розширення розповсюдження ґрунтів-перетворювачів іржі, створених зі застосуванням протикорозійних наповнювачів перетворюючої дії, завдяки простоті використання і високій ефективності. Тому робота, присвячена розробці принципів створення протикорозійних наповнювачів перетворюючої дії – порошкових перетворювачів іржі (ППІ) з відходів рослинного походження для введення в покриття, що призначені для захисту від корозії металевих поверхонь з продуктами корозії, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. В дисертації одержані і узагальнені результати теоретичних і експериментальних досліджень, що забезпечили наукове обґрунтування і практичне рішення важливої прикладної проблеми – розробки наукових принципів створення високоефективних екологічно безпечних протикорозійних наповнювачів на основі кісточкових порошків з відходів рослинного походження (далі – кісточкових порошків) для лакофарбових покриттів, що наносяться по металевій поверхні із продуктами корозії.
Виконання роботи пов'язане з планами науково-дослідних робіт Національної металургійної Академії України (НМетАУ). Базовими для підготовки роботи були науково-дослідні роботи, виконані в рамках пріоритетних програм Міністерства освіти і науки України „Проведення порівняльного аналізу ефективності інгібіторів в різних середовищах, що використовуються на підприємствах України, розробка технологічних схем їх застосування” (2000-2002 р.р., № держреєстрації 0100U000774), „Розробка наукових основ отримання та дослідження функціональних покриттів із заданими фізико-хімічними властивостями” (2003-2005 р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: Наукові основи створення антикорозійних наповнювачів з рослинних відходів для ҐРУНТОВИХ лакофарбових покриттів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок