Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> формування МЕХАНІЗМУ МЕНЕДЖМЕНТУ В КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ банківської СИСТЕМИ

Загрузка...

формування МЕХАНІЗМУ МЕНЕДЖМЕНТУ В КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ банківської СИСТЕМИ

Назва:
формування МЕХАНІЗМУ МЕНЕДЖМЕНТУ В КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ банківської СИСТЕМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Хміль Лариса Миколаївна
УДК 336.71
формування МЕХАНІЗМУ МЕНЕДЖМЕНТУ
В КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ банківської СИСТЕМИ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ –2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Бланк Ігор Олександрович, Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри економіки підприємництва
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Шегда Анатолій Васильович, Київський національний університет ім. Т.Шевченка, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Шершньова Зоя Євгеніївна, Київський національний економічний університет, доцент кафедри менеджменту
Провідна установа - Тернопільська академія народного господарства, кафедра менеджменту, Міністерство освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться “19” квітня 2001 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото 19, ауд. 227.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету – м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “ 19” березня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої
ради, доц.
Морозова Н.І.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Економічні реформи в Україні були розпочаті паралельно з формуванням нової банківської системи. Основою даної системи стали банки у формі корпоративних організацій. У нинішній час вітчизняні корпоративні банки вступили у принципово нову стадію розвитку – стадію, коли повинна відбуватися трансформація систем управління ними в напрямку, який би забезпечував високу ефективність банківської діяльності.
Ефективність банківського менеджменту в ринковій економіці визначають три обставини: 1) обсяг, структура та якість здійснення банківських операцій на основі впровадження сучасних банківських технологій, методів управління персоналом, продуктивного використання всього потенціалу банку; 2) обрана стратегія й тактика поведінки у зовнішньому середовищі (збереження теперішніх і пошук нових клієнтів, орієнтація в їх економічному становищі, знання політики конкурентів, дотримання законів та нормативних обмежень, що накладаються Національним банком України); 3) розуміння ролі і значення банківської системи в цілісному економічному організмі держави, перспектив її розвитку загалом і кожного конкретного банку зокрема. Реальний процес банківського менеджменту повинен будуватися на одночасному врахуванні названих обставин, що вимагає створення відповідного механізму передбачення їхньої динаміки та реагування на відповідні зміни.
Особлива роль механізму банківського менеджменту полягає в тому, що він спрямований не тільки на виживання й розвиток банку у певному підприємницькому середовищі, а й на формування самого цього середовища. Звідси витікає актуальність проблем теоретичного дослідження місця, ролі, структурно-кількісних та якісних характеристик банківського менеджменту в сучасних умовах функціонування банківської системи України, перспективного прогнозування напрямів його розвитку та впливу на загальну динаміку соціально-економічних процесів у народному господарстві, визначення принципових основ формування ефективної вітчизняної моделі банківського менеджменту.
Проблеми формування ефективного банківського менеджменту були предметом досліджень ряду зарубіжних та вітчизняних вчених: Г.Асхауера, І.Бланка, Е.Гілла, І.Гіленка, Є.Жукова, О.Заруби, Р.Коттера, О.Кириченка, О.Лаврушина, А.Мороза, Ж.Рівуарда, Е.Ріда, П.Роуза, М.Савлука, Д.Сінкі, В.Сусіденка, А.Усоскіна, Є.Уткіна, А.Шегди, З.Шершньової, В.Ющенка, А.Ятченка та ін.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: формування МЕХАНІЗМУ МЕНЕДЖМЕНТУ В КОРПОРАТИВНОМУ СЕКТОРІ банківської СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок