Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Пускові режими асинхронних електроприводів з властивостями джерела моменту і з системами обмеження пускових струмів

Загрузка...

Пускові режими асинхронних електроприводів з властивостями джерела моменту і з системами обмеження пускових струмів

Назва:
Пускові режими асинхронних електроприводів з властивостями джерела моменту і з системами обмеження пускових струмів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,82 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія наук україни
Інститут електродинаміки
КРАСНОШАПКА Наталія Дмитрівна
УДК 62-83: 621.313.3
Пускові режими асинхронних електроприводів з властивостями джерела моменту і з системами обмеження пускових струмів
Спеціальність 05.09.03 – електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ–2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у відділі систем стабілізованого струму Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ.
Наукові керівники – | доктор технічних наук, професор
Ісаков Володимир Миколайович;
доктор технічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Волков Ігор Володимирович,
Інститут електродинаміки НАН України,
завідувач відділу систем стабілізованого струму.
Офіційні опоненти:– | доктор технічних наук, с.н.с.
Лісник Володимир Якимович,
Інститут електродинаміки НАН України, провідний науковий співробітник відділу електромеханічних систем;–
кандидат технічних наук, доцент
Пересада Сергій Михайлович,
Національний технічний університет України „КПІ” Міністерства освіти і науки України, професор кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.
Провідна установа– | Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (відділ автоматичного регулювання процесів зварювання), м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “ 05 ” липня 2006 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.01 в Інституті електродинаміки НАН України, за адресою: 03680, Київ-57, проспект Перемоги, 56, тел. .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України за вищевказаною адресою.
Автореферат розіслано “ 01 ” червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.М. Гориславець


Загальна характеристика роботи
Вступ. Однією з найважливіших задач, що стоять перед економікою України, є технічне переоснащення сфери виробництва з метою підвищення конкурентної здатності вироблюваної продукції. Для вирішення цієї задачі необхідно разом з підвищенням якості продукції мінімізувати витрати на її виробництво. З огляду на те, що при існуючих технологіях енергоспоживання в Україні істотно перевищує частку енергетичних витрат в продукції провідних країн світу, модернізацію виробництва в Україні слід здійснювати з максимальним використовуванням енергозберігаючих технологій. Зниження енергоспоживання в Україні навіть при збільшенні об'ємів виробництва дозволить скоротити енергозалежність держави від зовнішніх енергоресурсів. Повсюдне застосування в сферах матеріального виробництва і господарської діяльності людини електроприводних пристроїв і об'єми споживаної ними електричної енергії (приблизно дві третини всієї електроенергії, що виробляється, перетворюється в механічну роботу) роблять особливо важливою проблему підвищення енергетичних характеристик електроприводів в сталих і динамічних режимах роботи. Особливо велика в загальному балансі частка електроприводних пристроїв з асинхронними двигунами, енергетичні показники яких в динамічних режимах роботи невисокі. Пускові процеси, що протікають в асинхронних електроприводах, потужність яких порівняна з потужністю енергосистеми, додатково вимагають вживання заходів по обмеженню пускових струмів, що у свою чергу, негативно впливає на їх динамічні властивості і характеристики енергоспоживання. Із цих причин для асинхронних електроприводів, що працюють з частими пусками і реверсами, необхідний пошук шляхів підвищення енергетичних показників асинхронних двигунів (АД) в динамічних режимах роботи.
Актуальність теми. Покращення пускових властивостей АД і підвищення їх енергетичних показників в динамічних режимах роботи базуються на розробці ефективних конструкцій двигунів або створенні електротехнічних комплексів на основі серійних двигунів з перетворювачами параметрів електричної енергії.
Перспективним шляхом покращення динамічних властивостей асинхронних електроприводів з прямим пуском і підвищення їх енергетичної ефективності є формування у АД властивостей джерела моменту.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Пускові режими асинхронних електроприводів з властивостями джерела моменту і з системами обмеження пускових струмів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок