Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БАГАТОШАРОВОЇ КАМ’ЯНОЇ СТІНИ ТА РОЗРАХУНОК ЇЇ НЕСУЧОЇ ЗДАТНОСТІ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БАГАТОШАРОВОЇ КАМ’ЯНОЇ СТІНИ ТА РОЗРАХУНОК ЇЇ НЕСУЧОЇ ЗДАТНОСТІ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БАГАТОШАРОВОЇ КАМ’ЯНОЇ СТІНИ ТА РОЗРАХУНОК ЇЇ НЕСУЧОЇ ЗДАТНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,93 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
МІЩЕНКО РОМАН АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 624.012.1/2 : 624.04
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН
БАГАТОШАРОВОЇ КАМ’ЯНОЇ СТІНИ
ТА РОЗРАХУНОК ЇЇ НЕСУЧОЇ ЗДАТНОСТІ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2001


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі залізобетонних і кам’яних конструкцій Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Вахненко Петро Федорович
Офіційні опоненти – | доктор технічних наук, професор
Фомиця Леонід Миколайович, завідувач кафедри будівельних конструкцій Сумського державного аграрного університету;
кандидат технічних наук, доцент
Копейко Анатолій Євгенович, доцент кафедри залізобетонних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
Провідна установа: | Харківська державна академія міського господарства
(м. Харків)
Захист відбудеться “29” січня 2002 р. о 1300, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д44.052.02 Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розіслано “25” грудня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 44.052.02 Чернявський В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Значна частина витрат енергоресурсів припадає на будівельну галузь та об’єкти житлово-комунального будівництва і становить більше ніж 30% від загального обсягу. Аналіз структурних витрат енергоносіїв у будівельному комплексі показує, що 86,5 % їх кількості витрачається на опалення житла й гаряче водопостачання. Ситуація, котра пов’язана з гострим дефіцитом енергоресурсів, як ніколи нагально вимагає і від виконавчої влади, і від виробників, і від усіх громадян не тільки більшої заощадливості при використанні паливно-енергетичних ресурсів, а нового підходу до розв’язання інженерних, технічних та інших питань, що пов’язані з їх збереженням.
У зв’язку з необхідністю зменшити витрати енергоресурсів, Наказом Мінбудархітектури України №247 від 27.12.93 р. та Наказом №117 від 27.06.1996 р. Держкоммістобудування України про зміни №1 до СНиП ІІ-3-79** “Строительная теплотехника” введені нові нормативи опору теплопередачі зовнішніх огороджуючих конструкцій житлових і громадських будівель, які перевищують прийняті раніше нормативні значення в 2 – 2,5 разу.
На сьогодні в практиці не існує більш ефективного способу досягнення потрібного рівня теплоопору в огороджувальних конструкціях будівель і споруд, ніж заміна монолітної стіни з одного матеріалу на багатошарову конструкцію, в якій поєднуються різні за конструктивними та теплотехнічними характеристиками матеріали.
Застосування багатошарових зовнішніх цегляних стін полегшеної кладки з ефективними утеплювачами дозволяє зменшити витрати палива на опалення будівель. Потрібна товщина цегляних шарів у зовнішніх багатошарових стінах визначається в основному з умови міцності, що дає змогу зменшити витрати цегли і цементу порівняно з витратами цих матеріалів у стінах із суцільної цегляної кладки.
Експериментальні й теоретичні дослідження багатошарової кам’яної кладки в останні десятиліття майже не проводяться. Це пояснює відсутність обґрунтованих методів розрахунку багатошарової кладки і масового її впровадження у будівництві.
Отже, застосування багатошарових кам’яних стін, зумовлене розвитком науково-технічного прогресу, викликає необхідність створення теоретичних підходів і нових розрахункових залежностей.
Удосконалення конструкцій багатошарових стін і успішне використання цегли й інших кам’яних будівельних матеріалів для житлових та громадських будівель вимагає подальшого розвитку методів розрахунку кам’яних конструкцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БАГАТОШАРОВОЇ КАМ’ЯНОЇ СТІНИ ТА РОЗРАХУНОК ЇЇ НЕСУЧОЇ ЗДАТНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок