Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СТРАТЕГІЇ НА ІНФОРМАЦІЙНОМУ РИНКУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СТРАТЕГІЇ НА ІНФОРМАЦІЙНОМУ РИНКУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СТРАТЕГІЇ НА ІНФОРМАЦІЙНОМУ РИНКУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,47 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Скулімовський Руслан Леонідович
УДК 351.82:658.589
ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СТРАТЕГІЇ НА ІНФОРМАЦІЙНОМУ РИНКУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор Петенко Ірина Валентинівна, Донецький державний університет управління Міністерство освіти і науки України (м. Донецьк), завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Орлов Василь Миколайович, Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова Міністерства транспорту та зв’язку України (м. Одеса), завідувач кафедри економіки підприємства та корпоративного управління
кандидат наук з державного управління Полякова Лариса Петрівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), доцент кафедри інформаційних технологій
Захист відбудеться 15 квітня 2008 р. о 14 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління? Міністерства освіти і науки України за?адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Богдана Хмельницького, 108.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління? Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 163 а.
Автореферат розісланий березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Соціально-політичні зміни, які відбуваються у найбільш розвинених країнах світу характеризуються як перехід до якісно нового етапу суспільного прогресу, який отримав назву постіндустріального або постекономічного суспільства. Цей етап зв’язуються з інформатизацією суспільства, перетворенням інформації на найважливіший ресурс розвитку сучасно і економіки, суспільства та цивілізації в цілому. Зростання географії ринків, створення національних, регіональних та світового ринків також викликали процеси усуспільнення та інтернаціоналізації в даному сегменті інформаційної діяльності та ринка інформаційних послуг та продуктів. Інформаційній діяльності, як ніякій іншій, властивий інтернаціональний характер та високий рівень глобалізації.
Процеси побудови інформаційного суспільства в Україні вимагають безперервного, зваженого і всебічного державного управління. Разом з тим, процеси державного управління сферою інформаційних послуг, підвищення їх ролі в суспільному виробництві, визначення державної стратегії на ринку вивчені недостатньо, що призводить до уповільнення економічного росту, темпів науково-технічного прогресу.
Комплексний розгляд процесів, що відбуваються в інформаційній сфері суспільства, вивчення сучасних методів її державного регулювання актуальне для України, оскільки в цій області держава не має стратегії. У зв'язку з цим, завдання дослідження і розвитку сучасного стану інформаційної діяльності і ринку інформаційних послуг в Україні, його місця в світових інтеграційних процесах і глобалізації в умовах інформатизації суспільства, що розвертається, стають актуальними з точки зору державного управління.
Підготовка України до вступу в СОТ зробила також актуальною завдання аналізу можливих позицій України на ринку інформаційних послуг, виходячи із національних інтересів і державної політики в області інформатизації, характеристики сегментів ринку з точки зору готовності до вступу в СОТ з урахуванням угод і правил, а також механізмів державного регулювання даного ринку і обмеження конкуренції.
Актуальність проблеми, недостатнє її вивчення зумовили вибір теми дисертаційної роботи, її мету та завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до планів науково-дослідних робіт Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки по науковій темі "Державні механізми регулювання ринку послуг в трансформаційній економіці" (номер державної реєстрації 0104U009991, 2004-2007 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СТРАТЕГІЇ НА ІНФОРМАЦІЙНОМУ РИНКУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок