Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення проектування асфальтобетонного покриття нежорсткого дорожнього одягу в умовах міст

Загрузка...

Удосконалення проектування асфальтобетонного покриття нежорсткого дорожнього одягу в умовах міст

Назва:
Удосконалення проектування асфальтобетонного покриття нежорсткого дорожнього одягу в умовах міст
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,73 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
міністерство освіти і науки україни
національний транспортний університет
Смолянець Василь Володимирович
удк 625.712:625.852.061
Удосконалення проектування асфальтобетонного покриття нежорсткого дорожнього одягу в умовах міст
05.22.11 – Автомобільні шляхи та аеродроми
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Мозговий Володимир Васильович, Національний транспортний університет, завідуючий кафедрою дорожньо-будівельних матеріалів і хімії.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Жданюк Валерій Кузьмович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідуючий кафедрою „Будівництва та експлуатації автомобільних доріг”.
кандидат технічних наук
Головко Сергій Костянтинович, Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна, начальник відділу дорожніх одягів.
Провідна установа: Національний університет „Львівська політехніка”, кафедра „Автомобільні шляхи” Міністерства освіти і науки України
Захист дисертації відбудеться 11 березня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету (01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42).
Автореферат розіслано 3 лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук І.А. Рутковська
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В Україні найбільш поширеним покриттям міських вулиць та доріг є асфальтобетонне як найбільш зручне для будівництва, експлуатації і ремонту. Однак воно передчасно руйнується і потребує значних витрат на ремонт. Руйнування проявляються різною мірою в залежності від багатьох факторів (навантаження, час його дії, температура, геометричні параметри покриття та ін.). Одним із найбільш поширених руйнувань є тріщини від дії транспортних засобів.
Забезпечення тріщиностійкості асфальтобетонного покриття дорожнього одягу в залежності від транспортного навантаження відображено в сучасній нормативній літературі з проектування дорожнього одягу, що базується на розрахунковому апараті Інструкції ВСН 46-83. Однак необхідно відзначити, що цей метод розрахунку переважно зорієнтований на проектування дорожнього одягу автомобільних доріг загального користування. В ньому специфіка впливу транспортних засобів на дорожній одяг міських вулиць і доріг не одержала належного відображення, що в певній мірі позначається на якості проектування і, відповідно, на термінах служби асфальтобетонного покриття.
Крім того на даний час спостерігається перенасичення вулично-дорожньої мережі транспортними засобами. Це призводить до того, що на дорожній одяг часто діють навантаження значно перевищуючі їх граничний вплив. Конструкції дорожнього одягу вулично-дорожньої мережі проектуються, як правило, без врахування специфічності транспортного потоку в містах та його режиму руху. Не враховується характер дії навантаження на перехресті, поблизу перехрестя, на зупинках громадського транспорту, на автостоянках, в заторах, збільшення тривалості дії навантаження внаслідок зменшення середньої швидкості руху у порівнянні із дорогами загального користування тощо. Всі ці фактори значно впливають на час дії навантаження, що суттєво впливає на властивості матеріалів всього дорожнього одягу і особливо асфальтобетонного покриття.
В зв’язку з цим виникає необхідність удосконалення методу проектування асфальтобетонного покриття міських вулиць і доріг з метою підвищення довговічності нежорсткого дорожнього одягу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові результати роботи одержані в процесі виконання плану науково-дослідних робіт Національного транспортного університету: „Теоретичні основи забезпечення довговічності дорожнього полімерасфальтобетонного покриття транспортних споруд” (д/б № 23 РК 0103U003173); з тематичним планом науково-дослідних робіт Державної служби автомобільних доріг України „Розробити технічні умови на щебенево-мастиковий асфальтобетон на полімербітумному в’яжучому” (д/б № 47 РК 0102U003893).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Удосконалення проектування асфальтобетонного покриття нежорсткого дорожнього одягу в умовах міст

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок