Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНИХ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНИХ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНИХ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,98 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
ЧЕЧЕЛЬ АННА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 65.01:796.5
УДОСКОНАЛЕННЯ
ДЕРЖАВНИХ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ
РОЗВИТКОМ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: | Кандидат економічних наук, доцент
Осипенко Іван Миколайович
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Бабич Дмитро Володимирович, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри статистики та обліку (м. Харків)
кандидат наук з державного управління Кірнос Інна Олександрівна, Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, ст. викладач кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств (м. Донецьк).
Провідна установа – Хмельницький інститут регіонального управління і права, кафедра регіонального та муніципального управління (м. Хмельницький)
Захист відбудеться 18 травня 2004 року о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б. Хмельницького, 108, к. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 16 квітня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поетапний перехід до ринкових відносин вимагає удосконалення організаційно-економічних механізмів регулювання економіки на основі взаємодії органів місцевого управління і суб'єктів підприємницької діяльності окремих галузей народного господарства. Накопичений досвід з регулювання галузями економіки в розвинутих капіталістичних країнах свідчить про те, що ці механізми включають централізоване державне, міжрегіональне і регіональне прогнозування, планування і програмування соціально-економічних і науково-технічних процесів. Однією з галузей, що активно розвиваються, є туризм.
Тому вивчення питань визначення сутності державного управління розвитком туризму, принципів формування механізмів управління цією сферою послуг, планування, прогнозування і формування програм стратегічного розвитку, доцільності розвитку туризму в розрізі напрямків підприємництва і специфіки організаційно-економічних, інформаційних і інвестиційних процесів, є важливою державною задачею і визначає актуальність теми дисертаційної роботи.
Дисертаційне дослідження проводилось на підставі наукових робіт щодо проблем управління туристичними ресурсами таких провідних вчених, як В.В. Дорофієнко, І.М. Осипенко, І. В. Черніна, О.С. Поважний, В.І.Азар, Е.В. Левицька, В.Г. Гуляєв, Є.В. Сердюк, Г.М. Алейнікова та інші.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконане відповідно до тематики науково-дослідних робіт Донецької державної академії управління, яка затверджена на засіданні Вченої Ради ДонДАУ 28.01.99р., зокрема роботи проводилися за темою № 99.06.01 “Регіональні аспекти інноваційної та інвестиційної діяльності та їх роль у вирішенні соціально-економічних проблем регіону (номер держреєстрації 0199U003656) та № 99.06.02 “Розробка методів оновлення і розвитку організацій і підприємств” (номер держреєстрації 0199U003654), а також Договором про наукову і творчу співдружність між кафедрою менеджменту у невиробничій сфері та відділом проблем ефективного використання виробничого потенціалу Інституту економіки промисловості НАН України в 1999-2004 роках, у межах яких автором дослідження розроблені теоретичні положення і практичні рекомендації, спрямовані на створення організаційно-економічного механізму державного регулювання розвитком туризму в Україні.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНИХ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок