Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛЬОВИЙ АНАЛІЗ ХАРАКТЕРИСТИК ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ТЯГОВИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ

Загрузка...

ПОЛЬОВИЙ АНАЛІЗ ХАРАКТЕРИСТИК ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ТЯГОВИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ

Назва:
ПОЛЬОВИЙ АНАЛІЗ ХАРАКТЕРИСТИК ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ТЯГОВИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,93 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
Гайденко Юрій Антонович
УДК 621.313.32
ПОЛЬОВИЙ АНАЛІЗ ХАРАКТЕРИСТИК ТА РЕЖИМІВ
РОБОТИ ТЯГОВИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ
Спеціальність 05.09.01 “Електричні машини і апарати”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електромеханіки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ “КПІ”) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Васьковський Юрій Миколайович, професор кафедри електромеханіки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” МОН України.
Офіційні опоненти: –
– |
доктор технічних наук, професор
Римша Віталій Вікторович, професор кафедри електричних машин Одеського національного політехнічного університету МОН України;
кандидат технічних наук, с.н.с.
Попович Олександр Миколайович, старший науковий співробітник відділу електромеханічних систем Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “04” березня  р. об 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .187.03 Інституту електродинаміки НАН України за адресою: Україна, 03680, м. Київ – , проспект Перемоги, 56. Тел. 456-91-15.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України (03680, м. Київ – , проспект Перемоги, 56)
Автореферат розіслано “16” січня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради О.В. Бібік


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальший розвиток та підвищення ефективності вантажної та пасажирської поїзної роботи на залізниці в значній мірі пов’язано з розробкою та впровадженням універсальних електровозів нового покоління, що можуть живитися від електромережі як постійного, так і змінного струму і складаються з уніфікованих базових секцій потужністю 4800 кВт. Розробка універсальних електровозів потребує створення нового та удосконалення існуючого тягового електрообладнання і, насамперед, основних та допоміжних тягових електродвигунів. Такі двигуни можуть бути створені на базі короткозамкнених асинхронних двигунів. Тягові асинхронні двигуни (ТАД) працюють в важких умовах підвищеного нагріву, вологості, сильної забрудненості, обмеженого простору на їх розміщення. Крім того, для цих двигунів, частими є несиметричні режими роботи. Техніко-економічні показники роботи ТАД в значній мірі визначаються вимогами до величини їх пускового моменту та перевантажувальної здатності. Тому розробка та подальше удосконалення конструкцій ТАД для їх використання в складі універсальних електровозів є актуальною науково-технічною проблемою сучасного електромашинобудування.
Традиційні підходи до аналізу і розрахунку ТАД з огляду на специфічність їх функціонування не забезпечують необхідну достовірність розрахункових результатів. Це обумовлено тим, що вони мають багато різного роду допущень і спрощень, та повною мірою не враховують геометричні характеристики і фізичні властивості матеріалів.
Методами, що забезпечують високу достовірність розрахунків, є інваріантними до характеру електромагнітних зв’язків електричної машини, враховують її реальну геометрію та властивості матеріалів є польові та коло-польові методи аналізу. Застосування цих методів дозволяє проводити уточнені дослідження параметрів, характеристик і режимів роботи ТАД і розробляти ефективні технічні рішення.
Таким чином, розробка адекватних польових та коло-польових математичних моделей і удосконалення конструкції ТАД за результатами досліджень, проведених на основі таких моделей, є актуальною науково-технічною проблемою електромеханіки, яка потребує подальшого розв’язання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота безпосередньо пов’язана із науковою тематикою кафедри електромеханіки НТУУ “КПІ”.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПОЛЬОВИЙ АНАЛІЗ ХАРАКТЕРИСТИК ТА РЕЖИМІВ РОБОТИ ТЯГОВИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок