Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ

НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ / сторінка 12

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,33 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 

Суть проведених досліджень по запропонованій методиці поляга-ла в наступному. Припустимо, що значення базових параметрів всієї продукції N-ой групи на відрізку часу, що передує періоду розробки, експертизи і затвердженню НД на (D+1)-у продукцію цієї ж групи продукції визначено відповідними нормативними документами. Позна-чимо значення комплексного показ-ника технічного рівня -ої продукції цієї групи через де – поточний момент часу, що відповідає впровадженню в дію нормативної документації на (D+1)-у продукцію.
Визначимо як сукупність max значень . Тоді комплексний показник технічного рівня (D+1)-ої продукції, для якої розробляється нормативна документація, визначається зі співвідношення
де – значення i-го базового параметра, яке обчислено з урахуванням значень параметрів аналогів на t-м періоді.
Оптимальні значення складових, що входять у наведене співвідношення визначаються методом лінійного програмування.
На основі отриманих результатів можна зробити висновок, що, якщо умова виконується, то НТР нормативної документації на (D+1)-у продукцію буде завжди вище рівня НД на саму якісну продукцію, що розроблена в попередні проміжки часу.
Таким чином, в результаті проведених експериментальних досліджень підтверджено дієздатність висунутих теоретичних положень щодо побудови конфігурації універсального стандарту на ІСУ ЯП, а також визначення науково-технічного рівня НД.
У п'ятому розділі представлено комплекс заходів, який включає методики, рекомендації, алгоритми, структурні схеми, розрахункові залежності, що дозволяють оперативно проектувати та впроваджувати інтегровані системи в різні галузі промисловості і сферу послуг.
Для створення раціонального (за обсягом і змістом) пакету документації розроблено і запропоновано методику, яка дозволяє з урахуванням специфіки виробництва і вимог споживача (користувача НД) проранжувати загальні вимоги до НД, визначити пріоритетність і взаємозв’язок та трансформувати у детальний перелік документів для конкретного підприємства (організації). Проектування НД здійснюється шляхом вибору із бази даних інформаційної моделі і доповнення її попередньо створеними текстовими формулюваннями. Застосування наведеної методики дозволяє на 15...20 % зменшити терміни розроблення і актуалізації нормативної документації.
Для реалізації прийняття рішень по оцінки якості НТР НД рекомендовано алгоритм, що базується на розроблених принципах формалізованого вибору процедур оцінювання за критеріальними показниками (рис. 10).
Для розробника НД в цьому алгоритмі найбільш суттєвим є те, що він дозволяє в комплексі вирішити задачі інформаційного забезпечення і оціночної діяльності. Перший комплекс завдань забезпечує розробника фактографічною інформацією про аналоги, а другий – дозволяє, обґрунтовано обирати номенклатуру і значення показників, а також визначати рівень вимог до нормативної документації. Методика застосування ІСУ ЯП в промисловість і сферу послуг базувались на ідеології управління проектами. Для використання методики розроблено типові схеми і алгоритми організації робіт, які апробовано в реальних умовах виробництв. Детальна структуризація процесів розробки і впровадження ІСУ ЯП наведена на рис. 11, а організація виконання робіт на рис. 12.
Для оцінки результативності функціонування ІСУ ЯП розроблено методику збалансованої системи показників, що дозволяє одночасно врахувати фінансові і технічні показники, зводити їх в лічильні картки та отримувати інформацію по конкретному організаційно-технічному заходу.
Таким чином, результати апробації методології формалізованого проектування ІСУ ЯП, прогнозних моделей для оцінки якості технологічних процесів, методик проектування текстової частини НД і оцінки її нормативно-технічного рівня довели свою дієздатність і ефективність використання для машинобудівних, переробних виробництв і сфери освіти.
ВИСНОВКИ
В дисертації вирішена науково-прикладна проблема підвищення якості і конкурентоспроможності продукції (послуг) шляхом розроблення і використання нових принципів і підходів створення на базі міжнародних стандартів інтегрованих систем, що ефективно працюють в умовах швидкозмінних вимог споживача.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок