Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ

НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ / сторінка 8

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,33 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Тому децентралізоване управління системою приводить до значних витрат, що спрямовані на виправлення дефектів, які є наслідком протиріччя між локальними ефективностями.
Для порівняння структурних ефективностей запропоновано значення визначати як геометричну відстань в нормованому просторі показників. Для виконання процедур порівнянь простір нормовано в одиничний гіперкуб.
Структурна ефективність значення для k показників визначалась за наступною формулою
(2)
В наведеній формулі , – визначені експертним шляхом вагові коефіцієнти, що встановлюють значущість показників ().
Структурна ефективність ІСУ ЯП в роботі визначилась, як співвідношення витрат адитивної моделі до аналогічних витрат мультиплікативної моделі, а структурна стійкість через математичне співвідношення відхилень систем від нормального стану при якому повинні задовольнятись всі показники ефективності.
Отримані результати показали, що мультиплікативна модель за показниками ,,структурна ефективність” і ,,структурна стійкість” має суттєві переваги по відношенню до адитивної. Так її стійкість перевищує у два рази, а ефективність на порядок вища, ніж адитивної моделі. Таким чином, для сучасних умов ринкової економіки доцільно ІСУ ЯП проектувати за мультиплікативною моделлю.
В дисертації для оцінки якості перебігу ключових технологічних процесів за лімітуючими параметрами було запропоновано і теоретично обґрунтовано принципи побудови формалізованих моделей. Дослідження проводились на основі системного аналізу взаємовпливаючих факторів з використанням методів непараметричної статистики.
Нехай стан технологічної системи (S1, S2,…,Sn), яка в момент часу tk характеризується умовними ймовірностями Pij того, що система за один крок перейде в будь-який стан Sj за умови, що в момент tk-1 перебувала у стані Si. Оскільки система перебуває в одному з N станів, то для кожного моменту часу tk потрібно задати N2 ймовірностей переходу Pij, які можна подати у вигляді матриці
Перший індекс в матриці (3) визначає стан системи в попередній момент часу, а другий вказує на можливий стан системи в наступний момент.
Методика побудови перехідної матриці P(n) для процесу, наприклад, обробки складного виробу, коли поле дійсних розмірів розбито на шість зон (принцип 6 у), полягає в тому, що підраховують частоту знаходження процесу у відповідній зоні (Si), кількість переходів з i-тої зони в будь-яку іншу і складають вектор-стовбчик влучення процесу у відповідну зону. Вірогідність переходу випадкової величин значення лімітуючого параметру ключового процесу Pij визначають із співвідношення Pij= Мij/ Nі і на його основі будують стохастичну матрицю (імовірну модель ключового процесу), в якій у кожному рядку записують вірогідності всіх можливих переходів з обраного стану.
(4)
Для однорідної послідовності залежних іспитів, що визначають перехідні вірогідності системи i-того стану в j-ий за два кроки pij (2) визначається співвідношенням
(5)
де Pij – елементи заданої матриці переходу за один крок.
Матриця переходу за n кроків P(n) визначається як n-я ступінь матриці переходу за один крок P(n)=pn, а розрахунок ймовірностей переходу за 2,3,..., n кроків проводиться шляхом підрахунку кроків ймовірностей переходу, що встановлюються до початкового, проміжного й кінцевого моменту часу. На прикладі машинобудівних виробництв проведені дослідження, метою яких було визначення оцінки якості перебігу ключових технологічних процесів в перший момент досягнення межі припустимих значень лімітуючих параметрів.
Знаючи фундаментальну матрицю, що описує регулярну послідовність залежних іспитів (Z), одиничну (I), діагональну (D) матрицю, а також матрицю (Е), всі елементи якої дорівнюють (I) і матрицю Zdq, що отримана з матриці Z шляхом зміни всіх елементів, які знаходяться на головній діагоналі, можна отримати матрицю часу першого досягнення (М)
. (6)
Запропоновані формалізовані моделі в подальшому були використані в роботі при створенні систем автоматизованої оцінки і прогнозування якості наукоємкої продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ (ПОСЛУГ) НА БАЗІ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок