Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: ПРАВОВІ ЗАСАДИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ В УКРАЇНІ З КІНЦЯ ХІХ СТ. ДО 2001 Р. (НА МАТЕРІАЛАХ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ)

ПРАВОВІ ЗАСАДИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ В УКРАЇНІ З КІНЦЯ ХІХ СТ. ДО 2001 Р. (НА МАТЕРІАЛАХ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ) / сторінка 12

Назва:
ПРАВОВІ ЗАСАДИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ В УКРАЇНІ З КІНЦЯ ХІХ СТ. ДО 2001 Р. (НА МАТЕРІАЛАХ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,58 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Обґрунтовуються положення про те, що задля стабільності в державі необхідно перебороти крайні ідеологічні позиції політичних партій (сепаратизм і регіоналізм), не допускати інституалізації конфліктних суперечностей в партійній формі, зокрема політизування суспільної свідомості під сильним релігійним чи етнічним впливом, поєднання міжрелігійного розмежування з відмінностями — етнічними чи становими.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ
1. Щодо питання про форму правління в Україні// Вісник Запорізького юридичного інституту. – 2002. – № 3. – С. 53-59.
2. Правове регулювання діяльності політичних партій// Влада. Людина. Закон. – 2002. – № 7. – С. 113 – 115.
3. Політичні партії як складова частина політичної системи демократичної держави// Підприємництво, господарство і право. - № 4. – С. 95-97.
4. Відродження соціал-демократичного руху та формування багатопартійності в Запоріжжі (1989 – 1991 рр.)// Держава і право. – 2003. – Вип. . – С. 589 – 592.
5. Порівняльний аналіз правового статусу політичних партій у деяких країнах світу в сучасний період// Вісник Академії правових наук України. – 2003. – № 4 (35). – С. 291 – 299.
6. Проблема класифікації політичних партій в Україні в сучасний період// Влада. Людина. Закон. – 2004. – № 1. – С.100 – 101.
АНОТАЦІЇ
Саміло Г.О. Правові засади становлення та розвитку багатопартійної системи в Україні в період з кінця ХІХ ст. до 2001 р. (на матеріалах Запорізького регіону). – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних та правових вчень. – Національний університет внутрішніх справ, Харків, 2004.
Дисертація присвячена комплексному дослідженню організаційних і правових основ генезису та становлення політичних партій в Україні (на матеріалах Запорізького регіону), з’ясуванню місця й ролі політичних партій в розбудові демократичної держави та формуванні політичної системи України, визначенню перспектив розвитку осередків політичних партій в Запорізькому регіоні.
У дисертації узагальнена правова регламентація партійного будівництва в Україні та її реалізація в Запорізькому регіоні в період з кінця 80-х рр. ХХ ст. до 2001 рр. Визначені етапи правової інституціалізації політичних партій в Україні. Сформульовані тенденції розвитку політичних партій в Запорізькому регіоні та пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства про політичні партії.
Ключові слова: політична партія, регіональне відділення політичної партії, перебудова, правова інституціалізація, багатопартійна система, партійне будівництво.
Самило А.О. Правовые основы становления и развития многопартийной системы в Украине в период с конца ХІХ в. до 2001 гг. (на материалах Запорожского региона). – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата юридических наук по специальности 12.00.01 – теория и история государства и права; история политических и правовых учений. – Национальный университет внутренних дел, Харьков, 2004.
Диссертация посвящена комплексному изучению организационных и правовых основ генезиса и становления политических партий в Украине (на материалах Запорожского региона), уяснению места и роли политических партий в процессе построения демократического государства и формирования политической системы Украины, определению перспектив развития политических партий в Запорожском регионе.
Проводится сравнительно-правовой анализ программных документов и уставов политических партий, действовавших в Украине в конце ХІХ – начале ХХ в. и в конце ХХ в. Дается периодизация становления и формирования многопартийной системы Украины: возникновение и расцвет многопартийности в конце ХIX в. – сер. 20-х гг. ХХ в.; монопартийность сер. 20-х гг. – сер. 80-х гг. ХХ в.; возобновление многопартийности сер. 80-х гг. ХХ – 2001 г. Исследуется историко-правовой материал, в котором отражен процесс партийного строительства в Запорожском регионе.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПРАВОВІ ЗАСАДИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ В УКРАЇНІ З КІНЦЯ ХІХ СТ. ДО 2001 Р. (НА МАТЕРІАЛАХ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок