Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНЕРГЕТИЧНА І БІОЕНЕРГЕТИЧНА ОЦІНКА КОРМІВ, ТЕХНОЛОГІЙ ЇХ ВИРОБНИЦТВА І ПІДГОТОВКИ ДО ЗГОДОВУВАННЯ

ЕНЕРГЕТИЧНА І БІОЕНЕРГЕТИЧНА ОЦІНКА КОРМІВ, ТЕХНОЛОГІЙ ЇХ ВИРОБНИЦТВА І ПІДГОТОВКИ ДО ЗГОДОВУВАННЯ

Назва:
ЕНЕРГЕТИЧНА І БІОЕНЕРГЕТИЧНА ОЦІНКА КОРМІВ, ТЕХНОЛОГІЙ ЇХ ВИРОБНИЦТВА І ПІДГОТОВКИ ДО ЗГОДОВУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,03 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Інститут кормів
Української академії аграрних наук
Вінницький державний сільськогосподарський інститут
СМАЛИУС Володимир Михайлович
УДК 636.085.2
ЕНЕРГЕТИЧНА І БІОЕНЕРГЕТИЧНА ОЦІНКА
КОРМІВ, ТЕХНОЛОГІЙ ЇХ ВИРОБНИЦТВА
І ПІДГОТОВКИ ДО ЗГОДОВУВАННЯ
06.02.02 — годівля тварин і технологія кормів
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Вінниця — 1998
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті кормів УААН та КСП “Зоря” Олександрівського району Кіровоградської області.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН, заслужений діяч науки і техніки України КУЛИК Михайло Федорович, Інститут кормів УААН, заступник директора з наукової роботи;
Науковий консультант: доктор сільськогосподарських наук,
ПІДПАЛИЙ Іван Федорович, Інститут кормів УААН, завідувач лабораторією зрошуваного кормовиробництва.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор, академік УААН САВЧЕНКО Юрій Іванович, Інститут сільського господарства Полісся, директор інституту.
кандидат біологічних наук ПРОКОПЕНКО Леонід Сергійович, Інститут кормів УААН, завідувач відділу зоотехнічної оцінки кормів.
Провідна установа: Львівська академія ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького, кафедра годівлі тварин, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться 1998 року о годині на засіданні спільної спеціалізованої вченої ради Д 05.367.01 Інституту кормів УААН і Вінницького державного сільськогосподарського інституту за адресою: 287100 м. Вінниця, просп. Юності, 16.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту кормів УААН.
Автореферат розісланий 1998 року.
Вчений секретар спільної
спеціалізованої вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук Бехацька Т. Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. В світовій практиці в останні роки поряд з традиційними методами оцінки ефективності виробництва кормів через вартісні і трудові витрати все більшого значення набуває метод енергетичної оцінки технологій, який дає можливість враховувати і виражати в порівняльних еквівалентах як енергію, що акумульована в урожаї, так і енергію живої і уречевленої в минулому праці. Застосування цього методу дозволяє вказати шляхи скорочення витрат енергії, акумульованої в засобах виробництва, і сприяє удосконаленню технологічних прийомів вирощування кормових і зернофуражних культур та їх використання на кормові цілі.
У структурі посівних площ кормових культур значну частку ще займають енергомісткі однорічні трави. В практиці ведеться полеміка про кормові буряки як енергомістку культуру в кормовому балансі тваринництва. До найменш енергомістких культур відносяться багаторічні трави. Висловлюються різні думки щодо вирощування сої на кормові цілі.
Різносторонність таких суджень має місце через відсутність еталону порівняння енергетичної і біоенергетичної оцінки кормів і технологій їх виробництва.
До постійно відновлюваних джерел енергії необхідно відносити корми, виробництво яких з мінімальними затратами енергії, з високим біоенергетичним коефіцієнтом у продукції тваринництва — основна мета наукового потенціалу агропромислового комплексу країни. У вирішенні піднятих питань і полягає актуальність нашої роботи.
Зв’язок роботи з науковими роботами, планами, темами. Дослідження проведені у відповідності до завдань, що виконувались в Інституті кормів УААН в період 1993-1998 років: —
завдання 03. “Розробити та впровадити у виробничих умовах принципово нові технології і технологічні засоби по збиранню, переробці, збереженню та використанню кормів”; —
науково-технічна програма “Кормовиробництво” “Розробити зональні екологічно безпечні системи виробництва високобілкових кормів, які забезпечують одержання з 1 га посіву 7-9 т кормових одиниць і 1,0-1,4 т білка”.
Мета і задачі досліджень полягають в аналізі оцінки кормів у кормових одиницях, валовій і обмінній енергії, технологій їх виробництва за показниками затрат сукупної енергії, коефіцієнтами енергетичної ефективності та біоенергетичної оцінки в величинах продукції тваринництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЕНЕРГЕТИЧНА І БІОЕНЕРГЕТИЧНА ОЦІНКА КОРМІВ, ТЕХНОЛОГІЙ ЇХ ВИРОБНИЦТВА І ПІДГОТОВКИ ДО ЗГОДОВУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок