Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ РЕАЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ОСНОВІ СИСТЕМИ КРЕДИТНИХ ВІДНОСИН

УДОСКОНАЛЕННЯ РЕАЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ОСНОВІ СИСТЕМИ КРЕДИТНИХ ВІДНОСИН

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ РЕАЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ОСНОВІ СИСТЕМИ КРЕДИТНИХ ВІДНОСИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
МИХАЙЛЕНКО Ольга Валеріївна
УДК 330.322:336.77
УДОСКОНАЛЕННЯ РЕАЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ОСНОВІ СИСТЕМИ КРЕДИТНИХ ВІДНОСИН
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Слободян Наталія Геннадіївна,
Національний університет харчових технологій,
доцент кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Гуткевич Світлана Олександрівна,
завідувач кафедри менеджменту Європейського університету, м. Київ
кандидат економічних наук, доцент
Ковтун Наталія Василівна,
доцент кафедри обліку та аудиту Київського Національного університету ім. Т.Шевченка, м. Київ
Провідна установа: | Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України,
відділ регуляторної політики,
м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “24” січня 2007р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул.  Володимирська, 68, учбовий корпус В, аудиторія 308.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “22” грудня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Марченко В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективне реформування економіки України неможливо без модернізації діючих виробництв, створення і впровадження новітньої техніки й технологій, сучасних систем організації та управління економічними процесами, якісного відновлення виробничої, транспортної, ринкової інфраструктури, що є сутністю реального інвестування, яке залишається на більшості підприємств єдиним напрямком інвестиційної діяльності в силу слабкої розвиненості фондового ринку і недостатнього досвіду роботи вітчизняних реципієнтів із цінними паперами.
Реальне інвестування є головною формою реалізації загальної економічної стратегії розвитку підприємства. Саме ця форма інвестування дає можливість підприємству успішно проникати на нові товарні та регіональні ринки, забезпечувати постійне зростання ринкової вартості підприємства.
Вивчення процесу реального інвестування повинно ґрунтуватися на існуючих підходах загальної теорії інвестицій. Особливої уваги при вивченні цього питання заслуговують праці видатних зарубіжних авторів: Дж. Кейнса, К. Макконнелла, Г. Марковиця, П. Самуельсона, С. Фішера, М. Фрідмена, У. Шарпа та інших. Певний внесок в наукову розробку загальних проблем інвестиційного процесу внесли також і вітчизняні економісти, серед яких необхідно виділити таких як І.О.Бланк, Л.М. Борщ, С.О. Гуткевич, В.В. Ковальов, Н.В. Ковтун, М.Ю. Коденська, Т.В. Майорова, Т.Л. Мостенська, А.С. Музиченко, А.А. Пересада, О.О. Удалих, В.В. Шеремет, та інші. Але автори досліджували переважно макроекономічні проблеми інвестиційного процесу і лише деколи торкалися вибору методів фінансування інвестицій від яких суттєво залежить активізація інвестиційної діяльності та розвиток кредитних відносин між банками та підприємствами.
Тому слід зазначити, що питання пошуку шляхів активізації процесу реального інвестування на основі кредитування на рівні підприємств розроблені недостатньо. Враховуючи те, що харчова промисловість має високий ступінь інвестиційної привабливості як для вітчизняних, так і для іноземних інвесторів, а існуюча методика визначення інвестиційної привабливості підприємств харчової промисловості має обмеження у застосуванні, виникає потреба у розробці теоретико-методичних підходів реального інвестування підприємств на основі системи кредитних відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ РЕАЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ОСНОВІ СИСТЕМИ КРЕДИТНИХ ВІДНОСИН

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок