Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ КОМЕРЦІЙНОГО ПРОФІЛЮ (на матеріалі навчально-тренувальної фірми)

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ КОМЕРЦІЙНОГО ПРОФІЛЮ (на матеріалі навчально-тренувальної фірми)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ КОМЕРЦІЙНОГО ПРОФІЛЮ (на матеріалі навчально-тренувальної фірми)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,01 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Інститут педагогіки і психології професійної освіти
Академії педагогічних наук України
КУКЛІН Олег Володимирович
УДК 377.5
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ КОМЕРЦІЙНОГО ПРОФІЛЮ
(на матеріалі навчально-тренувальної фірми)
13.00.04 - теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки і психології професійної освіти Академії педагогічних наук України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент,
член-кореспондент АПН України
ЩЕРБАК Ольга Іванівна, Київський
професійно-педагогічний коледж
імені Антона Макаренка, директор.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
ДЬОМІН Анатолій Іванович,
Національний аграрний університет,
м. Київ, професор кафедри педагогіки і
психології;
кандидат педагогічних наук, доцент
ОЛІЙНИК Віктор Васильович,
Центральний інститут післядипломної
педагогічної освіти, м.Київ, ректор
Провідна установа: Вінницький державний педагогічний
університет імені Михайла Коцюбинського,
кафедра педагогіки, Міністерство
освіти і науки України, м. Вінниця
Захист дисертації відбудеться "25" квітня 2001 р. о 14.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, поверх 5, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти Академії педагогічних наук України (04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9).
Автореферат розіслано "24" березня 2001 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.М. Цибульська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Перебудова економіки України – процес тривалий і складний, що супроводжується падінням виробництва, зростанням безробіття, високим рівнем інфляції, жорсткою фінансовою і бюджетною політикою.
Сучасні умови вимагають від людини економічного мислення, творчої ініціативи, ринкової орієнтації, готовності до ризику і новацій, а також напруженої практичної роботи. Це висуває нові вимоги до освіти, в тому числі й до професійної.
Як відомо, Україна успадкувала від колишнього СРСР досить розвинену, широко розгалужену систему професійно-технічної освіти (ПТО), яка за багатьма показниками відповідала потребам економіки країни того часу. Ця специфічна освітня ланка формувалася в умовах планової економіки, адміністративно-командної системи управління, домінуючого розвитку військово-промислового комплексу та промислових галузей економіки, чим і зумовлені недоліки у професійно-кваліфікаційній структурі підготовки кваліфікованих робітників, професійній спрямованості навчальних закладів та їх розташуванні в різних регіонах України. У зв'язку з цим потребують удосконалення зміст, технології навчання та управління професійною освітою.
Після проголошення незалежності в Україні почала формуватися та втілюватися в життя власна політика у галузі професійно-технічної освіти. Основи її було закладено Указом Президента України “Про основні напрями реформування професійно-технічної освіти в Україні” (1996 р.), Законами України “Про освіту” (1996 р.), “Про професійно-технічну освіту” (1998 р.), “Про загальну середню освіту” (1999 р.) й іншими нормативно-правовими документами.
Розвиток ринкових відносин в економіці України зумовлює необхідність розширення мережі малих та середніх підприємств, орієнтованих на промислове виробництво, оскільки у цьому секторі економіки очікується створення значної кількості робочих місць і завдяки цьому – підвищення політичної й економічної стабільності в країні. Однією з головних проблем на цьому шляху є недостатня кількість підприємців, які володіли б відповідною професійною і комерційною кваліфікацією, а також мотивацією до праці, почуттям відповідальності, бажанням і вмінням керувати та інше. Зростає також попит на кваліфікованих робітників, роздрібна, оптова й внутрішня торгівля, яка має справу із ринками сировини і збуту.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ КОМЕРЦІЙНОГО ПРОФІЛЮ (на матеріалі навчально-тренувальної фірми)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок