Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ПРОЦЕСІВ ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПЛОДІВ МАНГО МЕТОДАМИ ТЕПЛОФІЗИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

РОЗРОБКА ПРОЦЕСІВ ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПЛОДІВ МАНГО МЕТОДАМИ ТЕПЛОФІЗИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Назва:
РОЗРОБКА ПРОЦЕСІВ ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПЛОДІВ МАНГО МЕТОДАМИ ТЕПЛОФІЗИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,27 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Нгуєн В'єт Зунг

УДК 621.6
РОЗРОБКА ПРОЦЕСІВ ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПЛОДІВ МАНГО
МЕТОДАМИ ТЕПЛОФІЗИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Спеціальність 05.18.13 – Технологія консервованих і охолоджених
харчових продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2008
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі холодильних установок Одеської державної академії холоду Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник : доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки України
Чумак Ігор Григорович ,
Одеська державна академія холоду,
радник ректора
Офіційні опоненти : доктор технічних наук, професор,
Тележенко Любов Миколаївна,
Одеська національна академія харчових технологій
професор кафедри консервування
кандидат технічних наук, доцент,
Масліков Максим Михайлович,
Національний університет харчових технологій,
доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки
Захист відбудеться " 12 " травня 2008 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.087.01 в Одеській державній академії холоду Міністерства освіти і науки України за адресою
65082, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3, ауд. 108.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської державної академії холоду за адресою : 65082, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3.
Автореферат розісланий " 11 " 04 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, проф. В.І. Мілов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Вирішення задач забезпечення продовольчої безпеки України та В’єтнаму, подальший розвиток агропромислового комплексу та збільшення об’ємів експорту плодоовочевої сировини В’єтнаму, зберігання зібраного урожаю сільськогосподарських культур в рамках концепції збереження не тільки привабливого торгівельного вигляду, а і високих значень показників харчової цінності, отримало новий розвиток та актуальність за відомих причин демографічного, соціального, економічного та екологічного характеру. Особливо актуальною є сьогодні розробка науково-технічних основ для обґрунтованого проектування технологій зберігання харчової сировини з акцентом на зміни значень показників харчової цінності, втрат маси за рахунок протікання процесів респірації та транспірації, вибору пакувальних матеріалів з наперед заданими параметрами щодо проникливості через них атмосферних газів, режимними характеристиками процесів холодильної обробки та холодильного зберігання.
Одним з перспективних плодів В’єтнаму, що має високу харчову якість, є плоди манго. Перспективи розширення виробництва та експорту манго пов’язані з необхідністю проведення наукових досліджень в напрямі технології охолодження та подовженого в часі холодильного зберігання свіжих плодів манго у модифікованому газовому середовищі (МГС), а також технології заморожування плодів чи їх м’якушу з подальшим довготерміновим зберіганням, транспортуванням у замороженому стані. Фізико-хімічні процеси, біохімічні реакції, фазові та структурні перетворення води суттєвим чином впливають як на зміни якості плодоовочевої сировини, так і на режими та терміни її зберігання, витрати електроенергії на проведення технологічних процесів. Вирішенню фізико-хімічних, теплофізичних, тепломасообмінних задач, а через них і задач проектування технологій зберігання плодів манго в умовах МГС чи в замороженому стані присвячено дану роботу. Серед великої кількості вчених, що плідно працювали в рамках окреслених проблем, зокрема тих, на наукові результати яких ми спирались при виконанні задач даної роботи, необхідно назвати такі імена : Алямовський І.Г., Головкін М.О., Дульнєв Г.М., Жадан В.З., Загоруйко В.О., Латишев В.П., Метлицький Л.В., Чумак І.Г., Фікіїн А.Г., Bart Nikolai, Cameron A. C., Cle’ment Vigneult , Cleland A.C., Kader A. A., J. van’t Leven, Lee D.S., Pol Tijskens, Yam K. L, Fishman S., Song Y., Tucker V.L., James S.J., Bailey C.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами : Тематика роботи відповідає визначеним Законом України пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки, зокрема, п.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ПРОЦЕСІВ ХОЛОДИЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ПЛОДІВ МАНГО МЕТОДАМИ ТЕПЛОФІЗИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок