Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УЗАГАЛЬНЕНИХ ФУНКЦІЙ ДО ЗАДАЧ ЗГИНУ ПЛИТНО-РЕБРИСТИХ КОНСТРУКЦІЙ

УЗАГАЛЬНЕНИХ ФУНКЦІЙ ДО ЗАДАЧ ЗГИНУ ПЛИТНО-РЕБРИСТИХ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
УЗАГАЛЬНЕНИХ ФУНКЦІЙ ДО ЗАДАЧ ЗГИНУ ПЛИТНО-РЕБРИСТИХ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,74 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Трач Олена Миколаївна
УДК 624.073:539.384
ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ
УЗАГАЛЬНЕНИХ ФУНКЦІЙ ДО ЗАДАЧ ЗГИНУ
ПЛИТНО-РЕБРИСТИХ КОНСТРУКЦІЙ
Спеціальність 05.23.17 – Будівельна механіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Казакевич Михайло Ісакович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна,
завідувач кафедри „Мости”.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, доцент Баєв Станіслав Віталійович, кафедра вищої математики Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, професор;
кандидат технічних наук, доцент Кириленко Віталій Федорович, кафедра металевих та дерев’яних конструкцій Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва, доцент.
Провідна установа:
Відкрите акціонерне товариство Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського, науково-дослідний відділ технічного розвитку, м. Київ.
Захист відбудеться “27” березня 2003 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.02 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “ 21 ” лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.т.н., проф. Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Пластини з ребрами знаходять широке застосування в будівельних конструкціях, таких як: перекриття будинків, плити прогонових будов мостів, плитні фундаменти. Великий практичний інтерес представляє розрахунок фундаментних плит, підкріплених ребрами. У цьому випадку розрахунковою схемою є пластина із широкими ребрами, що лежить на пружній основі. Особливістю даної задачі є облік ширини ребер і пружної основи під плитою. Це ускладнює знаходження рішення за допомогою відомих методів. Тому розробка методу одержання згинних і динамічних характеристик пластин із широкими ребрами на пружній основі за допомогою апарата узагальнених функцій є актуальною.
Поряд із плитно-ребристими фундаментами не менший інтерес представляють мости з ребристими прогоновими будовами, що найбільш поширені в Україні. З них певна частина доводиться на сталезалізобетонні мости, деякі з яких у даний час перебувають в критичному стані та вимагають детального обстеження і дослідження. У даній роботі пропонується також використовувати теорію узагальнених функцій для рішення задачі про згин таких конструкцій. При цьому полегшується облік крайових умов і в остаточному підсумку визначаються прогини і моменти в будь-якому перетині прогонових будов. У зв'язку з цим актуальним є дослідження розподілу напруг між головними балками сталезалізобетонних мостів.
Значний внесок у розвиток застосування теорії узагальнених функцій при рішенні різних прикладних задач внесли вітчизняні вчені В.А. Лазарян, С.Й. Конашенко, І. Гальперін, І.М. Гельванд, Г.Є. Шилов, Я. Мікусінський, В.В. Новицький, О.С. Розенфельд та ін. і закордонні дослідники: Гревілле, Сард, Шоенберг, Алберг, Нільсон та ін.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вибраний напрямок досліджень дисертаційної роботи зв’язаний з виконанням науково-дослідних робіт в Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна за наступними темами: „Обстеження і експериментальні дослідження сталезалізобетонних прогінних будівель на мостах км 1637+962 лінії Лавочне-Мукачево і км 166 пк 10 лінії Сянки-Ужгород” (№ держреєстрації 0196U022792); „Статичні випробування балок автошляхових прогінних будівель” (№ держреєстрації 0194U001424) та „Розробка варіантів кріплення безбаластових залізобетонних плит до балок металевих мостів” (№ держреєстрації 0393U008213).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: УЗАГАЛЬНЕНИХ ФУНКЦІЙ ДО ЗАДАЧ ЗГИНУ ПЛИТНО-РЕБРИСТИХ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок