Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО - ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БРУСКОВИХ КОЛОН ПРИ ОСЬОВОМУ та ПОЗАЦЕНТРОВОМУ СТИСКанні

НАПРУЖЕНО - ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БРУСКОВИХ КОЛОН ПРИ ОСЬОВОМУ та ПОЗАЦЕНТРОВОМУ СТИСКанні

Назва:
НАПРУЖЕНО - ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БРУСКОВИХ КОЛОН ПРИ ОСЬОВОМУ та ПОЗАЦЕНТРОВОМУ СТИСКанні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,77 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ПЕТРОВ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 624.012:35:539.38
НАПРУЖЕНО - ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БРУСКОВИХ КОЛОН ПРИ ОСЬОВОМУ та ПОЗАЦЕНТРОВОМУ СТИСКанні
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки та гідравліки Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв'язку України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давидович,
завідувач кафедрою будівельної механіки та гідравліки
Української державної академії залізничного транспорту.
Офіційні опоненти:
-
доктор технічних наук, професор
Єрмак Євген Михайлович,
професор кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та
споруд Української державної академії
залізничного транспорту;
-
кандидат технічних наук, доцент
Кириленко Віталій Федорович,
доцент кафедри металевих і дерев'яних конструкцій
Національної академії природоохоронного та курортного
будівництва.
Захист відбудеться 19 червня 2008 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий « 8 » травня 2008р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доцент Ватуля Г. Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. У наш час конструкції з бетону та залізобетону одержали широке поширення в промисловому та цивільному будівництві. Подальший їх розвиток має бути пов'язаний з пошуком нових конструктивних рішень, що забезпечують зниження працевитрат і ефективне використання матеріалів. Традиційні залізобетонні конструкції мають ряд істотних недоліків. Один з них - трудомісткість виготовлення. У збірних залізобетонних конструкціях досить гостро стоїть проблема стиків, що вимагають великої кількості закладних деталей. Недолік сталевих конструкцій - можлива втрата загальної та місцевої стійкості стислих елементів і низька вогнестійкість.
У розглянутих в дисертації сталебетонних конструкціях є можливим в значній мірі усунути ці недоліки, а в деяких випадках і зовсім їх уникнути. Бетон, укладений в обойму має підвищену міцність за рахунок трансформації одноосьового напруженого стану в тривісний. Бетонне ядро, у свою чергу, перешкоджає втраті стійкості обойми. Брускові колони мають практично ті ж самі переваги, що й колони із суцільною обоймою. У той же час вони вимагають меншої витрати металу, у порівнянні з останніми, при практично однаковій несучій здатності. Необхідно відзначити, що сталебетонні колони в цілому, а також брускові зокрема, не мають масового застосування. Це можливо пояснити недостатньою розробленістю методів їхнього розрахунку й вузькою областю використання: великі навантаження та обмежені розміри перерізів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота була виконана здобувачем у рамках наукових тем: “Розробка способів посилення аварійних та передаварійних споруд та методів оцінки їх несучої здатності після посилення з урахуванням реальних властивостей матеріалів”, реєстраційний номер 0102U002542 (особистий внесок - чисельні дослідження); “Розробка теорії та методів розрахунку комбінованих конструкцій транспортних споруд” реєстраційний номер 0106U004122 (особистий внесок - одержання рішень НДС і чисельні дослідження брускових колон при силових впливах).
Мета дослідження полягає в розробці методики розрахунку напружено-деформованого стану коротких і довгих брускових колон при осьовому та позацентровому стисканні.
Завдання дослідженння:
1. Провести огляд досліджень робіт вітчизняних і закордонних вчених, присвячений брусковим конструкціям.
2. Розробити математичний апарат для розрахунку брускових колон при осьовому та позацентровому стисканні з урахуванням нелінійності деформування бетону, що працює в умовах об'ємного напруженого стану.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: НАПРУЖЕНО - ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БРУСКОВИХ КОЛОН ПРИ ОСЬОВОМУ та ПОЗАЦЕНТРОВОМУ СТИСКанні

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок