Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕРМОПЕРЕТВОРЮВАЧІ З МЕТАЛЕВИХ ШКЕЛ - КОНЦЕПЦІЯ, НОРМАЛІЗАЦІЯ ТЕРМОСТРУКТУРНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, РЕАЛІЗАЦІЯ

ТЕРМОПЕРЕТВОРЮВАЧІ З МЕТАЛЕВИХ ШКЕЛ - КОНЦЕПЦІЯ, НОРМАЛІЗАЦІЯ ТЕРМОСТРУКТУРНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, РЕАЛІЗАЦІЯ

Назва:
ТЕРМОПЕРЕТВОРЮВАЧІ З МЕТАЛЕВИХ ШКЕЛ - КОНЦЕПЦІЯ, НОРМАЛІЗАЦІЯ ТЕРМОСТРУКТУРНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, РЕАЛІЗАЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,32 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Національний університет “Львівська політехніка”
СКОРОПАД Пилип Ізидорович
УДК 536.532
ТЕРМОПЕРЕТВОРЮВАЧІ З МЕТАЛЕВИХ ШКЕЛ -
КОНЦЕПЦІЯ, НОРМАЛІЗАЦІЯ ТЕРМОСТРУКТУРНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, РЕАЛІЗАЦІЯ
05.11.04 – прилади та методи вимірювання теплових величин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України на кафедрі “Інформаційно-вимірювальні технології”.
Науковий консультант: заслужений винахідник України,
доктор технічних наук, професор,
Стадник Богдан Іванович,
завідувач кафедри “Інформаційно- вимірювальні технології” Національного університету “Львівська політехніка”,
м. Львів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Назаренко Леонід Андрійович,
завідувач відділом Державного науково-виробничого об’єднання “Метрологія”, м. Харків;
доктор технічних наук, професор,
Жуков Леонід Федорович,
завідувач відділом Фізико-технологічного інституту металів і сплавів; м. Київ;
доктор технічних наук, професор,
Столярчук Петро Гаврилович,
завідувач кафедри „Метрологія, стандартизація та сертифікація”, Національного університету „Львiвська політехніка”, м. Львів.
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем (ДНДІ “Система”), м. Львів, науково-дослідний відділ розробки теоретичних та науково-методичних засад метрологічного забезпечення вимірювально-інформаційних систем та автоматизованих систем керування технологічними процесами.
Захист відбудеться “26” березня 2004 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.08 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, головний корпус, ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (м. Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “26” лютого 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н., проф. Луцик Я.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність та важливість температурних вимірювань у справі подальшого прогресу наукових досліджень і розвитку провідних сучасних галузей народного господарства України зокрема, таких як кріоенергетика, ядерна та аерокосмічна техніка, металургійна і хімічна промисловість - цілком очевидні і сумніву не підлягають. Однак, не зважаючи на широку номенклатуру засобів вимірювання температури, що серійно випускаються сьогодні як у нас так і за рубежем, за їх допомогою, на жаль, не вдається повністю задовольнити комплекс вимог, які висувають наука та народне господарство України. Це підтверджується проведенням великої кількості як суто наукових, так і прикладних робіт, спрямованих на пошук шляхів удосконалення існуючих та створення нових первинних термоперетворювачів з покращеними метрологічними і експлуатаційними характеристиками. Пов’язано це з щораз більшим ускладненням умов експлуатації об’єктів нової техніки, необхідністю більш точного контролю температурних і теплових параметрів нових технологічних процесів, підвищенням вимог, зокрема, до екологічної безпеки довкілля та безпечної експлуатації енергосилових систем і обладнання.
Оскільки похибки вимірювання вторинної апаратури, яка застосовується на сьогоднішній день в електротермометрії, є суттєво нижчими за похибки вимірювання самих термоперетворювачів, то особливої актуальності набуває необхідність створення саме первинних термоперетворювачів з покращеними метрологічними та експлуатаційними характеристиками.
Пріоритетним напрямком у вирішенні цієї проблеми, на наш погляд, є розвиток електротермометрії на засадах використання нових методів, фізичних ефектів і матеріалів, а пріоритетний шлях – застосування для виготовлення чутливих елементів (ЧЕ) первинних термоперетворювачів металевих шкел (МШ) – особливого класу металевих матеріалів: металів та їх стопів, що характеризуються відсутністю кристалічного структурного стану, а, відповідно, й особливими електрофізичними властивостями, які не є притаманними класичним металевим матеріалам у твердому стані.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Реферат на тему: ТЕРМОПЕРЕТВОРЮВАЧІ З МЕТАЛЕВИХ ШКЕЛ - КОНЦЕПЦІЯ, НОРМАЛІЗАЦІЯ ТЕРМОСТРУКТУРНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, РЕАЛІЗАЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок