Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Дедуктивний метод моделювання несправностей для синтезу тестів цифрових систем, що реалізовані у програмувальній логіці  

Дедуктивний метод моделювання несправностей для синтезу тестів цифрових систем, що реалізовані у програмувальній логіці  

Назва:
Дедуктивний метод моделювання несправностей для синтезу тестів цифрових систем, що реалізовані у програмувальній логіці  
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,09 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Колесніков Костянтин Васильович
УДК 681.326:519.713
Дедуктивний метод моделювання несправностей для синтезу тестів цифрових систем, що реалізовані у програмувальній логіці
 
05.13.12 - системи автоматизації проектувальних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2003


Дисертацією є рукопис.
 
Робота виконана у Харківському національному університеті
радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, профессор
Хаханов Володимир Іванович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, декан факультету
комп’ютерної інженерії та управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, профессор
Хажмурадов М.А.,
Національний науковий центр “Харківський фізико-технічний інститут”, начальник відділу
математичного забезпечення;
Голубничий Д.Ю., канд. техн. наук,
Харківський військовий університет
Міністерства оборони України, доцент кафедри обчислювальних систем та мереж.
Провідна установа: Національний технічний університет
України “КПІ”, кафедра спеціалізованих комп,ютерних систем, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 16 березня 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 23 січня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В даний час продукція, що постачається на ринок електронних технологій використовується у всіх областях людської діяльності. Компанії Intel, Motorola, AMD, IBM, Sun Microsystems і Hewlett-Packard витрачають мільйони доларів на розробку могутніх процесорів, що оперують уже 64- і 128-бітовими даними. Щільність розміщення транзисторів у кристалах мікросхем досягла 200 млн. на 1 см2. [Bass M.J. and Cristensen C.M. The future of the Microprocessor Business.- IEEE Spectrum, April, 2002, P. 34-39].
У мікропроцесорів, як і в інших типів мікросхем, спостерігається експоненційне зростання можливостей, відповідно до закону Мура . Мікропроцесори з такою самою періодичністю збільшують свою продуктивність на 100%. Однак ситуація в даний час змінюється у зв’язку зі зростанням продуктивності середніх і малих мікропроцесорів. Очевидна ринкова тенденція – протягом найближчих 15 років можливості, пропоновані технічним прогресом і ринком, перевищать потреби користувача. Тому корпорації, які націлені тільки на випуск могутніх універсальних процесорів , ризикують втратити свою частку прибутку на ринку мікроелектроніки. Щоб цього не сталося, вони вже зараз реорганізують частину свого виробництва на швидкий випуск замовлених (customized) мікросхем.
Ще в 1996 році компанія National Technology Roadmap for Semoconductor звернула увагу на факт, що виробництво транзисторів щорічно збільшується на 60%, при цьому їхнє використання в нових проектах зростає тільки на 20 %. З цієї причини й в області мікроелектроніки відбувається переорієнтація засобів на можливості реалізації тільки необхідних і замовлених властивостей. Розвивається модульність пристроїв, у якій зберігається стандартизація інтерфейсів між підсистемами. Такий підхід уже реалізований у нижніх рівнях проектування мікропроцесора у вигляді системи на кристалі (System-on-chip чи SoС), що складається з багаторазово використовуваних IP модулів.
Таким чином, прогрес у мікроелектроніці диктує компаніям: 1) дотримувати стратегії модульності проектів, що складаються з багаторазово використовуваних і реконфігурованих IP блоків; 2) надавати можливість реалізації системи на одному кристалі, створюючи замовлені системи SoС; 3) скорочувати час проектування й упровадження у виробництво мікропроцесорів і систем SoС; 4) надавати широкі можливості для тестопридатного проектування й верифікації цифрових систем, що істотно зменшують час створення готового виробу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Дедуктивний метод моделювання несправностей для синтезу тестів цифрових систем, що реалізовані у програмувальній логіці  

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок