Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка епоксидних композитних МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ покриттів, модифікованих ультразвуковим полем

Розробка епоксидних композитних МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ покриттів, модифікованих ультразвуковим полем

Назва:
Розробка епоксидних композитних МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ покриттів, модифікованих ультразвуковим полем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,98 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Луцький державний технічний університет
Чихіра Ігор Вікторович
УДК 678.64:678.026
Розробка епоксидних композитних МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ покриттів, модифікованих ультразвуковим полем
05.02.01 - матеріалознавство
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луцьк – 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Букетов Андрій Вікторович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, доцент кафедри комп’ютерно-інтеґрованих технологій.
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, професор
Суберляк Олег Володимирович,
Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри хімічної технології переробки пластмас.
кандидат технічних наук, доцент
Гулай Ольга Іванівна,
Луцький державний технічний університет, в.о. завідувача кафедри фізичної хімії.
 
Провідна установа: Інститут надтвердих матеріалів ім.В.М.Бакуля НАН України, м.Київ
Захист відбудеться 28 лютого 2007 року о 13.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.075.02 при Луцькому державному технічному університеті за адресою: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Луцького державного технічного університету (вул. Львівська, 75).
Автореферат розіслано 10 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 32.075.02,
кандидат технічних наук, доцент Гусачук Д.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Нинішній стан промисловості України вимагає широкого впровадження матеріалозберігаючих технологій. Для вирішення цієї проблеми актуальним є використання нових матеріалів з високими експлуатаційними характеристиками, зокрема полімерних композитних матеріалів для покриття робочих поверхонь технологічного обладнання. Створення таких композитів пов'язано із застосуванням сучасних наукових методів їх дослідження. Перспективним є використання композитів на основі епоксидних полімерів, які містять дисперсний і волокнистий наповнювачі разом. Такі матеріали є технологічними при нанесенні на робочі поверхні зі складним профілем, при формуванні не вимагають дорогого устаткування. Крім того, для їх виготовлення в Україні є розвинута сировинна база.
Однак, для створення якісних полімерних композиційних матеріалів з підвищеними експлуатаційними характеристиками необхідно вивчити і врахувати комплекс хімічних і фізико-механічних явищ, які відбуваються при формуванні матеріалу. Важливо з наукової та практичної точки зору також дослідити вплив зовнішніх факторів, зокрема ультразвукового поля на механізм структуроутворення у композитах і, відповідно, на їхні експлуатаційні характеристики. Перспективною є попередня ультразвукова обробка кожного з компонентів композиту – епоксидного зв’язувача, композицій з дисперсними частками і окремо волокнистого наповнювача. Це дозволить поліпшити ступінь зшивання епоксидного оліґомера на межі поділу фаз і підвищити експлуатаційні характеристики композитних матеріалів.
Зв’язок роботи з науковими роботами, програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з держбюджетною темою Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя ДІ 108-03 “Створення полімеркомпозитних матеріалів для захисту технологічного устаткування від корозії та спрацювання”, ДІ 129-06 “Розробка полімеркомпозитних покриттів і матеріалів з підвищеними експлуатаційними характеристиками для машинобудування”.
Мета і завдання досліджень. Метою дисертаційної роботи є дослідження впливу ультразвукового поля на структуроутворення у процесі формування композиційних матеріалів на основі епоксидних смол, наповнених волокнистими і дисперсними наповнювачами разом, а також на експлуатаційні характеристики композитів, необхідні для створення нових покриттів з підвищеною корозійною тривкістю і стійкістю до спрацювання.
Для досягнення мети необхідно було виконати такі наукові та практичні завдання:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Розробка епоксидних композитних МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ покриттів, модифікованих ультразвуковим полем

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок