Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛОТОРГОВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ

СИНТЕЗ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛОТОРГОВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ

Назва:
СИНТЕЗ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛОТОРГОВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,36 KB
Завантажень:
343
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
Ткач Людмила Вадимівна
УДК 339.944:65.012.32
 
СИНТЕЗ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ
МЕТАЛОТОРГОВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник:
кандидат економічних наук, доцент Левицький Станіслав Іванович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, докторант кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Александров Іван Олександрович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту (м. Донецьк);
кандидат економічних наук Михайлик Денис Павлович, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки підприємства і міжнародної економіки (м. Запоріжжя).
Захист дисертації відбудеться 28 листопада 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 26 жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Г.С. Овечко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з вагомих чинників зростання ВВП у 2006 р. на рівні 7,1% є збільшення товарообороту у торгівлі на 25,3%. При цьому фактичні дані свідчать про постійне підвищення частки внутрішньої торгівлі продукцією металургійної галузі у ВВП: з 0,28% у 2002 р. до майже 0,7% у 2006 р. На фоні збільшення промислового виробництва (6,2%) обсяги виробленої продукції в металургії та обробці металів за 2006р. у порівнянні з 2005р. підвищилися на 8,9%. Зростання виробництва чавуну, сталі та феросплавів (8,4%), труб (12,8%), інших видів первинного оброблення чавуну та сталі (12,6%), кольорових металів (2,6%), металевого лиття (3,1%) відбулося за рахунок збільшення обсягів випуску на більшості металургійних підприємств. Відносно стабільним обсягом виробництва характеризуються галузі-споживачі металу – будівництво, машинобудування, транспорт тощо. Це пов'язано зі зростанням виробництва в металоємних галузях і збільшенням обсягів наданих металотрейдерами послуг по металопрокату.
В Україні посилюються позиції сфери металоторгівлі, обсяг реалізації металопрокату на внутрішньому ринку через металоторговельні компанії значно переважає над обсягом реалізації за схемою “виробник-споживач”. В цілому, існують сприятливі загальноекономічні умови для позитивних зрушень у цій галузі. Ретроспективний аналіз свідчить про її динамізм, швидке становлення та постійне збільшення товарообігу.
Проведений аналіз показав, що в 2006 р. основний обсяг реалізації металопродукції прийшовся на середні компанії в металоспоживаючих регіонах та дрібні компанії, що є в усіх містах України. При цьому визначилася загальна тенденція до скорочення кількості дрібних і зростання регіональних торговельних мереж великих металотрейдерів. Варто віздначити, що конкурентна боротьба між металотрейдерами виникає щодо малої кількості номенклатурних позицій. Найбільш значимою проблемою є розширення ринків збуту, які забезпечують максимальну рентабельність, та збільшення обсягів товарообігу. Але коливання основних макроекономічних показників, що впливають на діяльність в тому числі і металоторговельних компаній, таких як інфляція, структура експорту та імпорту, висувають перед ними необхідність визначення основних напрямків формування та реалізації маркетингових та логістичних стратегій, виявлення найгостріших проблем та формулювання підходів до їхнього вирішення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: СИНТЕЗ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛОТОРГОВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок