Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ НА УМОВАХ ДОГОВОРУ КОМІСІЇ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ НА УМОВАХ ДОГОВОРУ КОМІСІЇ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ НА УМОВАХ ДОГОВОРУ КОМІСІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,81 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
СЄКІРІНА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 657:339.16 (043.3)
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ НА УМОВАХ ДОГОВОРУ КОМІСІЇ
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган - Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Чацкіс Юхим Давидович,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М. Туган-Барановського
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Білуха Микола Тимофійович, Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри аудиту (м. Київ);
 
кандидат економічних наук, доцент Сідюк Ольга Вікторівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту (м. Донецьк).
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра обліку і аудиту. (м. Київ).
Захист відбудеться 3 липня 2003 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ - 34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ - 34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 2 червня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Успіх економічного розвитку будь-якої держави цілком залежить від ефективності функціонування всіх сфер її народного господарства. Особливо важливе значення сьогодні приділяється комісійній торгівлі як специфічному посередникові між сферами виробництва й споживання. Ефективність фінансово-господарської діяльності підприємств, що реалізують товари на умовах договору комісії, цілком залежить від організації своєчасного одержання надійної і досить повної обліково-економічної інформації. У цьому зв'язку зростає роль і значення обліку як однієї з найважливіших функцій управління.
Однак сучасна система організації бухгалтерського обліку комісійних операцій не може цілком задовольнити зростаючі інформаційні потреби управління. Нечіткість викладу і часті зміни нормативно-правового регулювання сприяли перекрученню сутності комісійного посередництва, нерозумінню предмета й об'єктів бухгалтерського обліку, а також до неоднозначного сприйняття фахівцями економічного і юридичного профілю інформації про цю форму торговельної діяльності.
В існуючих методичних розробках і рекомендаціях з організації обліку комісійних операцій відсутній комплексний підхід до їх вивчення. Так, основну увагу приділялося організаційним особливостям здійснення посередництва, порядку документального оформлення угод на умовах комісії, методиці відображення цієї інформації на рахунках бухгалтерського обліку. Але не менш важливі організаційно-методичні аспекти обліку доходів і витрат, пов'язаних з процесом реалізації, залишаються не досить вивченими. На сьогодні не вирішено проблеми збору, систематизації й узагальнення облікової інформації про рух товарів, розрахунки з комітентами. Вимагають удосконалення діючі форми документації комісіонера з метою належного їх використання в аналітичному й управлінському процесах.
Таким чином, актуальність і значущість питань удосконалення обліку операцій з реалізації товарів на умовах договору комісії, а також недостатня їх розробка як у теоретичних, так і в методичних аспектах визначили вибір теми, її цільову спрямованість і завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати дисертаційної роботи було отримано в ході виконання науково-дослідних робіт на кафедрі бухгалтерського обліку Донецького державного університету економіки і торгівлі ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ НА УМОВАХ ДОГОВОРУ КОМІСІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок