Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ СИМВОЛЬНО-ЧИСЛОВОГО АНАЛІЗУ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ

Загрузка...

ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ СИМВОЛЬНО-ЧИСЛОВОГО АНАЛІЗУ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ СИМВОЛЬНО-ЧИСЛОВОГО АНАЛІЗУ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,03 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
"Харківський авіаційний інститут"
ФЕДОРЕНКО Микола Михайлович
УДК 681.322
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ СИМВОЛЬНО-ЧИСЛОВОГО АНАЛІЗУ
ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ
УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Вартанян Василь Михайлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського "ХАІ",
професор кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Лисенко Едуард Вікторович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ", професор кафедри інформаційних управляючих систем;
- кандидат технічних наук, доцент Безкоровайний Володимир Валентинович, Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки.
Провідна установа
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", кафедра системного аналізу і управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 19.12.20032003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова , радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аерокосмічного університеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий 17.11.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чумаченко І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поведінка сучасних підприємств на ринку товарів і послуг вимагає удосконалення процесів керування, рішення задач прогнозування для приняття адекватних рішень відповідно створеним зовнішнім і внутрішнім вимогам. Для цього потрібно проаналізувати великий обсяг інформації, яка часто поступає в реальном масштабі часу і характерезує поточний стан виробничо-економічних систем і ринку. Методологічною основою дослідження процесів керування є теорія керування. У сучасному стані вона містить ряд загальних принципів, що справедливі для технічних систем. Питання про доцільність застосування її для керування виробництвом потребує подальшого розвитку і використання сучасних математичних методів. Використання системи символьної математики дає можливість значно розширити розробку прикладних інформаційних технологій на базі спеціальних математичних програмних систем типу Maple для задач програмування і управління виробництвом. Крім того, використання засобів комп'ютерної алгебри дозволяє значно розширити область застосування існуючих методів аналізу і синтезу автоматизованих систем управління.
Але існуючі системи символьної математики не досить чітко і послідовно регламентують ствердження і дослідження математичних моделей виробничо-економічних процесів.
Створення інформаційної технології використання символьно-числового аналізу істотно спрощує процес формування математичних моделей для керування виробничими процесами і підвищення оперативності різноманітних комп'ютерних розрахунків при змінюваних параметрах, що є, безумовно, актуальною науково-прикладною задачею для прийняття управлінських рішень на реально діючих підприємствах в умовах ринкової економіки України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в рамках науково-дослідних робіт, що проводилися на кафедрах економіки підприємств і менеджменту організацій Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" відповідно до планів Міністерства освіти і науки України по темам:
"Розробка інформаційно-аналітичних моделей аналізу бізнес-процесу" (№ ДР 0102U004894); "Розробка нових інформаційно-аналітичних моделей і методів аналізу ефективності організаційно-економічних процесів" (№ ДР V005984) між Національним аерокосмічним університетом ім.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ СИМВОЛЬНО-ЧИСЛОВОГО АНАЛІЗУ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок