Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

Загрузка...

МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,60 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Терещенко Лариса Олександрівна
УДК 336. 22: 356
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ
ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ
НА
РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук

Київ-2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіко-математичних методів Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Вітлінський Вальдемар Володимирович,
Київський національний економічний
університет, професор кафедри
економіко-математичних методів.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор Корольов Олег Анатолійович
Київський національний торговельно-
економічний університет, професор
кафедри статистики та економетрії;
кандидат фізико-математичних наук, доцент,
Максишко Наталія Костянтинівна,
Запорізький державний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики.
Провідна установа: | Київський національний університет
імені Тараса Шевченка
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економічної кібернетики, м. Київ.
Захист відбудеться "26" січня 2001р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 при Київському національному економічному університеті за адресою:
03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету, 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий "26" грудня 2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Один із авторів Декларації незалежності США Бенджамін Франклін виголосив таку історичну фразу: "... в житті нема нічого неминучого, крім смерті і податків".
Минуло два століття, але й сьогодні у світовій практиці є актуальною проблема раціональної структури та обсягів податків.
В Україні проблема податків — одна із найбільш складних і суперечливих, зокрема, у контексті запроваджуваних реформ. Мабуть немає сьогодні другого аспекту економічної політики, який піддавався б такій серйозній критиці і був би предметом таких гострих дискусій.
Розробка та впровадження в життя податкової політики повинні бути науково обґрунтованими і виваженими. Це необхідно для сталого розвитку економіки країни.
В Україні аспекти податкової політики держави теоретично почали розроблятись лише впродовж останніх років, використовуючи аналіз головних макроекономічних показників розвитку. Для обчислення планових обсягів податкових надходжень доцільно використовувати економіко–математичні методи і моделі, на підґрунті яких виконується прогнозування надходжень податків до бюджету.
Аналіз щомісячних податкових надходжень, зокрема по м. Києву, використання економіко-математичних методів і моделей, дозволяє виявити особливості надходження податків, взаємозв'язок зміни їхнього обсягу зі зміною загальних макроекономічних показників, ввести концепцію ризику та його врахування у прогнозуванні податкових надходжень, розробити методику прогнозування податкових надходжень, яка може бути використана в Україні загалом і в кожному з регіонів зокрема, здійснити науково обґрунтований перехід від прогнозованих обсягів надходжень до планових, який дозволив би знизити ступінь податкового ризику.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукове дослідження виконано згідно з планом наукових досліджень Науково-дослідного центру з проблем оподаткування ДПА України і є складовою теми: "Теоретико-методологічні основи та шляхи оптимізації системи оподаткування України та її регіонів у сучасних умовах соціально-економічного розвитку" (номер державної реєстрації 0100 U 004292), та держбюджетною темою, що розробляється в Київському національному економічному університеті: "Методологічні та методичні проблеми і розвиток інструментарію математичного моделювання економічних об'єктів і процесів" (номер державної реєстрації 0197 U 019267).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок