Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ організації ТА управління РОЗВИТКом ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Загрузка...

НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ організації ТА управління РОЗВИТКом ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ організації ТА управління РОЗВИТКом ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,84 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ РИНКУ ТА ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
ШАРКО МАРГАРИТА ВАСИЛІВНА
УДК 658.5
НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ організації ТА управління РОЗВИТКом ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Спеціальність 08.02.02 –
економіка та управління науково-технічним прогресом
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Буркинський Борис Володимирович,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості
НАН України, директор
доктор економічних наук, професор
Маліцький Борис Антонович,
Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України, директор
доктор економічних наук, професор
Захарченко Віталій Іванович,
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економіки та управління
Провідна установа Інститут економіки та прогнозування НАН України, відділ технологічного прогнозування та інноваційної політики, м. Київ
Захист відбудеться „5” версня 2006 року о 1200 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий „31” липня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Моліна


Загальна ХАРАКТЕРИСТИКА роботи
Актуальність теми. Загальними тенденціями світового розвитку в ХХІ столітті є широке впровадження у життя досягнень великомасштабної технологічної революції, що спричиняє структурні зрушення в економіці на користь наукоємних високотехнологічних галузей виробництва.
В глобальній конкуренції виграють держави, що створюють сприятливі умови для інноваційної діяльності. Україна може зайняти належне місце в Європі лише на базі формування та відродження науково-технологічної моделі економічного зростання, основою якої може стати державна інноваційна політика.
Вагомий внесок у створення теоретичних основ інноваційного розвитку промислового комплексу України внесли провідні вітчизняні учені О.І. Амоша, В.П. Александрова, В.Ф. Бесєдін, Б.В. Буркинський, Є.А. Бельтюков, И.А. Бланк, З.С. Варналій, В.М Геєць, М.С. Герасимчук, С.Ю. Глазьєв, Н.П. Гончарова, М.І. Долішній, В.І. Захарченко, М.І. Зверяков, О.О. Лапко, П.С. Маковеєв, Ю.В. Макогон, Б.А. Малицький, М.Т. Пашута, В.І. Пила, Л.І. Федулова, С.К. Харічков, Д.М. Черванєв, М.Г. Чумаченко, а також закордонні дослідники: Г. Александер, Р. Дафт, П. Доул, П. Друкер, Н.І. Іванова, Ф. Котлер, В. Лундвалл, Р. Нельсон, М. Портер, А.І. Пригожін, Е. Роджерс, Б. Санто, Б. Твисс, Р.А. Фатхутдінов, С. Фримен, С. Едквіст, Й. Шумпетер.
Разом з тим теоретичні та методологічні питання щодо формування організаційно-економічних механізмів активізації інноваційної діяльності залишаються не вирішеними. Не відпрацьовані такі концептуальні питання, як регулювання і прогнозування інноваційної діяльності в умовах обмеженої інформації, формування інноваційного потенціалу та інвестиційних ресурсів для його фінансування, управління складними інноваційними проектами, методичні підходи до визначення величини та направленості фінансових і матеріальних ресурсів, параметрів і зон інновацій, принципи і методи створення національної інноваційної системи.
Ускладнення задач розвитку економіки України, виникнення нових цілей, пріоритетів і ресурсних обмежень при їх досягненні – ставить сьогодні дослідження теоретичних і практичних проблем управління інноваційними проектами, що реалізують останні досягнення науково-технічного прогресу, в розряд актуальних.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ організації ТА управління РОЗВИТКом ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок