Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ І СИНТЕЗ МАГНІТНИХ СИСТЕМ ДАВАЧІВ ЛІНІЙНИХ ПЕРЕМІЩЕНЬ

Загрузка...

АНАЛІЗ І СИНТЕЗ МАГНІТНИХ СИСТЕМ ДАВАЧІВ ЛІНІЙНИХ ПЕРЕМІЩЕНЬ

Назва:
АНАЛІЗ І СИНТЕЗ МАГНІТНИХ СИСТЕМ ДАВАЧІВ ЛІНІЙНИХ ПЕРЕМІЩЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,86 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Романенко Андрій Володимирович
УДК 621.318
АНАЛІЗ І СИНТЕЗ МАГНІТНИХ СИСТЕМ
ДАВАЧІВ ЛІНІЙНИХ ПЕРЕМІЩЕНЬ
Спеціальність 05.09.01 – електричні машини і апарати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Яковенко Валерій Володимирович,
завідуючий кафедрою електротехніки
Східноукраїнського національного
університету імені Володимира Даля
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Лущик В’ячеслав Данилович,
Українська інженерно-педагогічна академія (м. Стаханов)
професор кафедри гірничої електромеханіки
кандидат технічних наук, доцент
Есауленко Володимир Олександрович,
Донецький національний технічний університет
професор кафедри електромеханіки і
теоретичних основ електротехніки.
Провідна установа:
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти
і науки України (м. Харків),
кафедра електричних апаратів
Захист відбудеться 25.12. 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.02 у Донецькому національному технічному університеті за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, навчальний корпус 1, ВАЗ.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДонНТУ за адресою: Україна,83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, навчальний корпус 2.
Автореферат розісланий 24.11. 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К11.052.02
канд. техн. наук, доцент |
А.М. Ларін
загальна характеристика роботи
Актуальність задачі. Давачі лінійних переміщень (ДЛП) і давачі механічних величин на їхній основі є одним з найбільш розповсюджених елементів систем управління і контролю, що широко застосовуються в різних галузях техніки – у верстатному і металургійному обладнанні, транспортному і хімічному машинобудуванні, контрольно-вимірювальній апаратурі.
Застосування в цих пристроях постійних магнітів робить їх високо надійними як у механічному, так і інформаційному сенсі. У той же час ДЛП із магнітами не поступаються за метрологічними показниками ДЛП, заснованим на інших фізичних принципах, таких, наприклад, як оптичному, індукційному, резистивному, ємнісному й інших, залишаючи за собою такі важливі переваги, як механічна міцність, здатність працювати в забрудненому і хімічно агресивному середовищі, при широкому діапазоні температур, висока температурна і часова стабільність параметрів. Тому ДЛП з постійними магнітами (ПМ) використовуються як у точних лабораторних приладах, так і в системах управління металургійного і машинобудівного виробництв.
Обсяг знань у літературі, що стосується основ роботи, методики розрахунку і проектування, а також напрямків удосконалювання ДЛП такого типу, дуже малий. А з появою нових матеріалів, удосконаленням магнітометричної техніки та з освоєнням нових чисельних методів електромагнітних розрахунків з’являється можливість удосконалити цей клас ДЛП шляхом поліпшення метрологічних характеристик, зменшення габаритів і підвищення надійності.
Основною складовою частиною ДЛП є магнітна система, яка і визначає метрологічні характеристики усього вимірювального пристрою. Тому удосконалювання ДЛП з магнітами повинне ґрунтуватися на використанні нових прогресивних видів їх магнітних систем і розробці методів їх аналізу і синтезу. А оскільки галузь застосування ДЛП у техніці дуже широка, то удосконалювання магнітних систем на основі аналізу і синтезу магнітних систем ДЛП є актуальною темою наукових досліджень.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є удосконалювання магнітних систем ДЛП на основі аналізу і синтезу магнітного поля в робочій області, що дозволяє поліпшити метрологічні характеристики давачів.
Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити наступні задачі досліджень:
1. Провести аналіз сучасних методів і моделей розрахунку та оптимізації магнітних систем ДЛП різних конструкцій, а також методів розрахунку вихідних характеристик магніточутливих елементів, що входять у магнітне коло давача, на основі якого обґрунтувати напрямки, задачі і методи теоретичних та експериментальних досліджень дисертаційної роботи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: АНАЛІЗ І СИНТЕЗ МАГНІТНИХ СИСТЕМ ДАВАЧІВ ЛІНІЙНИХ ПЕРЕМІЩЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок