Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЛОГІСТИКО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Загрузка...

СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЛОГІСТИКО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЛОГІСТИКО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,31 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
Михайлик Денис Павлович
УДК 339.944:65.012.32
 
СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЛОГІСТИКО-ОРІЄНТОВАНОГО
УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і
управління підприємствами
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій (м. Запоріжжя).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри економічної кібернетики
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Аптекар Савелій Семенович, завідувач кафедри інвестиційного менеджменту Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк);
кандидат економічних наук Фрунзе Ігор Аркадійович, перший заступник голови правління ЗАТ “Укренергозбут” (м. Київ).
Провідна установа:
Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
Захист дисертації відбудеться 22 червня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 21 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Масштабність завдань, що вирішуються у сфері виробництва та продажу продукції металургійної галузі, особливо її експорту, вимагає залучення значних інвестицій. Для цього в умовах підготовки до вступу України в Світову організацію торгівлі вкрай необхідно створення належних умов, які б забезпечували економічну зацікавленість як вітчизняних, так і закордонних партнерів у прибутках від коштів, що вкладені у розвиток металургійних підприємств.
За даними Державного комітету статистики України частка експортних поставок металургійних підприємств у сукупному експорті України в 2004 р. дорівнювала майже 40%, причому експорт збільшився у порівнянні з 2003 р. приблизно у 1,5 рази. Проведений аналіз показав, що досі металургійне виробництво в Україні є занадто матеріаломістким, питома вага матеріальних витрат у ньому складає близько 80%. Тому прибуткове функціонування підприємств галузі є можливим в значній мірі за умов максимального використання таких механізмів, як ефективне управління матеріальними та інформаційними потоками, з одного боку, та системи контрактного управління – з іншого. Їхнє впровадження може істотно підвищити маркетинговий потенціал та ефективність експортно-імпортних операцій.
Таким чином, удосконалення механізмів управління логістикою зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) металургійних підприємств сприятиме підвищенню ефективності їхнього функціонування та, як наслідок, – покращенню економічної ситуації в Україні в цілому.
Значний внесок у розробку логістичних механізмів управління зовнішньоекономічною діяльністю зробили такі вітчизняні та зарубіжні вчені: Амоша О.І., Аптекар С.С., Герчикова І.Н, Гузь М.Г., Лисенко Ю.Г., Макогон Ю.В., Мокій А.І., Попов Є.В., Стасюк В.П., Філіпенко А.С., Чумаченко М.Г., Котлер Ф., Мілар Дж., Портер М. та інші.
Актуальність наведених проблем, необхідність створення цілісної концепції логістико-орієнтованого управління ЗЕД обумовили вибір теми даного дослідження, його мету та задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано в рамках держбюджетної теми ДонНУ: “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” (номер держреєстрації 0100U001971), в якій автор приймав участь як виконавець.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЛОГІСТИКО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок