Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

Загрузка...

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ / сторінка 2

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,97 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Л. Кляритська, 2001).
В багатьох розвинутих країнах світу сучасний етіологічний підхід до курації хворих на ВХ не тільки знижує вартість лікування і підвищує якість життя пацієнтів, але й сприяє повному виліковуванню неускладнених пептичних виразок.
Таким чином, враховуючи збільшення кількості хворих на ВХ в Україні, великі строки непрацездатності, випадки інвалідизації та значну вартість лікування, проблема ефективної діагностики та лікування ВХ дотепер залишається актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт кафедри гастроентерології і дієтології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика “Оцінка ефективності сучасних фармакологічних препаратів при захворюваннях органів травлення” (№ державної реєстрації теми: 0102V001651).
Мета дослідження. Вдосконалення ефективності лікування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки в стаціонарних умовах шляхом диференційованого призначення різних лікувальних комплексів, з урахуванням клініко-ендоскопічного перебігу та індивідуальної чутливості штамів Нр до протимікробних препаратів у осіб призовного віку.
Задачі дослідження:
1. Вивчити особливості клініко-ендоскопічного перебігу захворю-вання у осіб призовного віку, хворих на ВХ дуоденальної локалізації.
2. Вивчити ефективність різних за складом лікувальних комплексів та їх вплив на клініко-ендоскопічні показники та рівень ерадикації Нр у осіб призовного віку, хворих на ВХ дуоденальної локалізації.
3. Визначити чутливість штамів Нр, отриманих бактеріологічним методом, до сучасних антибактеріальних препаратів у хворих на ВХ і здійснити, враховуючи отримані дані, індивідуальний підбір антигелікобактерних схем лікування.
4. Провести дослідження процесів перекисного окислення ліпідів й ферментативної ланки антирадикального захисту та впливу на них різних за складом протигелікобактерних комплексів, а також вивчити ефективність вітчизняного препарату “Гранули кверцетину” в складі антигелікобактерної противиразкової терапії.
5. Дослідити вплив різних за складом лікувальних комплексів на рівень спонтанного апоптозу лімфоцитів у обстежених хворих.
6. Оцінити віддалені результати лікування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки (ВХДПК) у пролікованих пацієнтів призовного віку і на підставі отриманих даних розробити рекомендації щодо обстеження хворих на ВХ призовного віку.
Об’єкт дослідження: 129 хворих на ВХ дуоденальної локалізації чоловічої статі, призовного віку.
Предмет дослідження: загострення виразкової хвороби дуоденальної локалізації, асоційованої з Нр при застосуванні різних схем антигелікобактерної терапії у осіб призовного віку.
Методи дослідження: для верифікації діагнозу ВХ використовувались клініко-анамнестичне, ендоскопічне дослідження. Наявність гелікобактерної інфекції досліджувалась за допомогою уреазного (CLO-тесту), мікробіологічного, імуноферментного і
13С-дихального тесту. рН тіла шлунка оцінювали за допомогою
рН-метрії; лабораторні методи діагностики застосовували для оцінки стану ПОЛ та ферментної антиоксидантної ланки, визначення спонтанного апоптозу лімфоцитів та CD95. Ефективність та безпека лікування досліджувались за допомогою клініко-анамнестичного, інструментального та лабораторного досліджень. Вірогідність отриманих результатів досліджувалась статистичними методами.
Наукова новизна одержаних результатів. Вперше були одержані результати інфікованості НР-інфекцією пацієнтів молодого віку (призовників строкової служби), хворих на ВХ дуоденальної локалізації.
Вперше вивчені особливості перебігу ВХ дуоденальної локалізації у осіб призовного віку.
Вперше вивчено порівняльну ефективність різних антигеліко-бактерних схем лікування на рубцювання та ступінь ерадикації Нр-інфекції у пацієнтів з ВХ дуоденальної локалізації.
Вперше застосовано бактеріологічний метод в діагностиці
Нр-інфекції у осіб призовного віку, з подальшим визначенням чутливості виділених штамів Нр до антибактеріальних препаратів та на підставі отриманих даних індивідуальним призначенням антигелікобактерної терапії.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок