Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ / сторінка 3

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,97 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Вперше науково обгрунтовано застосування природного вітчизняного препарату “Гранули кверцетину” в комплексному лікуванні хворих на ВХ дуоденальної локалізації.
Вперше вивчено ефективність різних за складом лікувальних комплексів на рівень спонтанного апоптозу лімфоцитів у осіб призовного віку, хворих на ВХ дуоденальної локалізації.
Вперше проаналізовані дані віддалених результатів лікування і розроблені рекомендації про доцільність лікування ВХ з урахуванням резистентності штамів Нр.
Практичне значення одержаних результатів. Нові підходи до діагностики, лікування і профілактики ВХ мають велике значення в експертній оцінці стану здоров’я призовників строкової служби.
В практику охорони здоров’я рекомендовано при невдалих попередніх курсах ерадикаційної терапії застосовувати бактеріологічний метод в діагностиці Нр-інфекції, з подальшим визначенням чутливості штамів Нр до антибактеріальних препаратів і на підставі отриманих даних здійсненням індивідуальної антигелікобактерної терапії.
Вперше в лікувальні противиразкові комплекси включено препарат “Гранули кверцетину”. Визначено найбільш ефективні схеми лікування ВХ, які сприяли нормалізації гідроперекисів ліпідів й рівня каталазної активності.
Аналіз віддалених результатів лікування ВХ дозволив розробити рекомендації щодо обстеження стану здоров’я осіб призовного віку. Рекомендовано вважати особу призовного віку придатною до військової служби, якщо протягом двох років не спостерігалося рецидиву неускладненої ВХ та тест на наявність Нр негативний.
Результати проведених досліджень впроваджено в клінічну практику Київської міської клінічної лікарні №8, Київської міської клінічної лікарні №11 МОЗ України та використовуються у навчальному процесі на кафедрі гастроентерології і дієтології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота є особистою працею автора. Самостійно визначена мета, завдання і програма дослідження, обрані методичні підходи, проведено клінічні, лабораторні, бактеріологічні дослідження. Автор проаналізувала вітчизняну і зарубіжну літературу. Самостійно проводився відбір хворих, вивчення ефективності різних схем антигелікобактерної противиразкової терапії. Особисто був проведений аналіз результатів досліджень із застосуванням пакету сучасних статистичних програм. Бактеріологічні дослідження автором проведені спільно із співробітниками кафедри мікробіології та епідеміології КМАПО ім. П.Л. Шупика. Дослідження стану апоптозу лімфоцитів, ПОЛ та ферментної ланки антирадикального захисту проводилося автором спільно із співробітниками ЦНДЛ КМАПО
ім. П.Л. Шупика. Самостійно написані всі розділи дисертації. Результати наукових досліджень впроваджені в практику охорони здоров’я.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації доповідалися на Другій Національній Школі гастроентерологів, гепатологів України (Київ, 20-21 квітня 2000), на Українському конгресі гастроентерологів (Дніпропетровськ, 12-14 вересня 2000), на київському товаристві гастроентерологів (Київ, 23 листопада 2001), на науково-практичній конференції “Медикаментозна та немедикаментозна профілактика та відновне лікування в клінічній практиці” (Київ, 2001), на науково-практичній конференції “Світовий досвід, перспективи наукових досліджень у сфері гастроентерології та вітчизняна медична практика” (Київ, 30-31 березня 2001), на міжнародній науково-практичній конференції “Досягнення та перспективи фармакотерапії захворювань органів травлення” (Полтава, 17-18 жовтня 2001), на Областном Дне терапевтов и гастроэнтерологов “Актуальные вопросы гастроэнтерологии в практике внутренних болезней” (Донецк, 4 апреля 2002).
Публікації результатів дослідження. За матеріалами дисертації опубліковано 6 наукових робіт, у тому числі 5 статей у фахових виданнях, рекомендованих ВАК України.
Обсяг та структура дисертації. Матеріали дисертації викладені українською мовою на 149 сторінці текстового матеріалу і складається із вступу, п’яти розділів, аналізу та обговорення результатів, висновків, практичних рекомендацій, списку використаних джерел (164 вітчизняних і 162 зарубіжних джерела).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок