Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ / сторінка 8

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,97 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

В даний час приділяється велике значення вивченню регуляції апоптозу. Реалізація апоптозу в організмі підтримує тканинний гомеостаз та регулює об’єм тканин за рахунок врівноваження між їх утворенням
de novo та розпадом.
Окрім виразкової хвороби дуоденальної локалізації у даних хворих іншої супутньої патології виявлено не було. Тому отримані результати стосовно спонтанного апоптозу лімфоцитів та CD95 розцінювалися як прояви виразкової хвороби. Нами встановлено, що у всіх обстежених хворих на ВХ ступінь ініціації спонтанного апоптозу лімфоцитів до лікування був збільшений. Ми визначили тісний кореляційний зв’язок між ступенем тяжкості патологічного процесу та рівнем спонтанного апоптозу лімфоцитів у всіх групах (r=0,860,03).
Під впливом лікувальних комплексів, до складу яких входив антиоксидант “Гранули кверцетину”, рівень спонтанного апоптозу лімфоцитів у хворих Va групи досяг норми, вірогідність відмінності у порівнянні з донорами була не достовірною (р>0,05), у хворих Vb групи рівень спонтанного апоптозу лімфоцитів знизився у 2,3 рази. Неоднаковість виявлених змін в ступіні ініціації апоптозу лімфоцитів у хворих Va та Vb групи (pVa-Vb<0,05) після лікування можна пояснити відмінностями в анамнезі хвороби, ступені тяжкості ВХ на момент обстеження, відмінностями у розмірах виразкових дефектів та терміном їх загоювання, що стало підставою для застосування в лікуванні різних протигелікобактерних комплексів.
Під впливом лікувальних комплексів, що не містили у своєму складі антиоксидант “Гранули кварцетину”, рівень спонтанного апоптозу лімфоцитів у II групі знизився, але не досяг норми, вірогідність відмінності у порівнянні з донорами була достовірною (р<0,05), у IV групі показник спонтанного апоптозу лімфоцитів не змінився (р>0,05).
Зниження кількості рецепторів CD95 у хворих всіх груп до лікування у порівнянні з донорами можливо за рахунок зменшення мембранозв’язаної фракції рецепторів та переходом їх у розчинний стан. Активацію металопротеінази, за допомогою якої розчинний sFasL від-щеп-люється від мембранозв’язаного mFasL, можуть викликати як фер-менти Нр, так і власні ферменти під впливом інфекційного агента. Напев-но, це шлях пристосування Нр до виживання, тому що веде до інактивації TNF (tumor necrosis factor) (Стародуб Є.М., Галицький В.А., 2002).
Особливий інтерес викликає вивчення віддалених результатів лікування у хворих на ВХ, оскільки дане захворювання дає часті загострення та призводить до тяжких ускладнень. Віддалені результати дозволяють оцінити ефективність різних лікувальних комплексів і виробити рекомендації стосовно лікування різних груп хворих.
Відсоток рецидивів (рис. 3) через півтора роки у хворих II та Va груп, яким чутливість виділених штамів Нр до антибактеріальних препаратів не визначалась і частота ерадикації становила відповідно 50,0±8,8% та 60,0±10,9%, вірогідно відрізняється від даного показника у тих хворих, яким антибактеріальні препарати підбиралися на підставі визначення чутливості штамів Нр і рівень ерадикації у них склав відповідно 83,8±8,3% та 90,0±6,7% (р<0,05).
В I та III групах вірогідної відмінності між показниками частоти рецидивів у хворих, яким визначалась чутливість штамів Нр до антибактеріальних препаратів і яким бактеріальний метод діагностики не застосовувався, не спостерігалося (р>0,05).
Великий відсоток рецидивів спостерігався в IV та Vb групах у пацієнтів, яким чутливість виділених штамів Нр до антибактеріальних препаратів не визначалась. Це пов’язано з рівнем ерадикації у даних хворих IV та Vb груп, який становив 70,0±10,8% і 72,7±9,5% відповідно.
Рис. 3. Відсоток рецидивів у хворих на ВХ в різних групах через
півтора роки після проведеного лікування
Таким чином, проведені дослідження показали необхідність диференційованого зваженого підходу до лікування хворих на виразкову хворобу дуоденальної локалізації, залежно від анамнестичних, клініко-ендоскопічних даних, з урахуванням чутливості виділених штамів Нр до антибактеріальних препаратів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ТА ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОТИГЕЛІКОБАКТЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок