Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРИСТРОЇ ЗІ СТОХАСТИЧНИМ ПРОСТОРОВО-НЕОДНОРІДНИМ НИЗЬКОЧАСТОТНИМ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПОЛЕМ

Загрузка...

ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРИСТРОЇ ЗІ СТОХАСТИЧНИМ ПРОСТОРОВО-НЕОДНОРІДНИМ НИЗЬКОЧАСТОТНИМ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПОЛЕМ

Назва:
ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРИСТРОЇ ЗІ СТОХАСТИЧНИМ ПРОСТОРОВО-НЕОДНОРІДНИМ НИЗЬКОЧАСТОТНИМ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПОЛЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,69 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
 
УДК 615.841+621.3.011.72:621.3.095.2
Ніколов Микола Олександрович
ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРИСТРОЇ ЗІ СТОХАСТИЧНИМ ПРОСТОРОВО-НЕОДНОРІДНИМ НИЗЬКОЧАСТОТНИМ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПОЛЕМ
Спеціальність 05.11.17 – Біологічні та медичні прилади і системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фізичної та біомедичної електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Лошицький Павло Павлович, НТУУ “КПІ”, м. Київ, професор кафедри фізичної та біомедичної електроніки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Рибін Олександр Іванович, НТУУ “КПІ”, м. Київ, завідувач кафедри радіоприймання та оброблення сигналів;
кандидат технічних наук Чухраєв Микола Вікторович, виконавчий директор науково-методичного центру “Медичні інноваційні технології”, м. Київ .
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра біомедичних електронних пристроїв та систем, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист дисертації відбудеться “12” січня 2006 року о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.19 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37, корп.12, ауд. 125.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37, Вченому секретарю НТУУ “КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 03.12.2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.19,
кандидат технічних наук, доцент ________ Швайченко В.Б.
З
АГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даний час інтерес до низькоінтенсивної фізіотерапевтичної апаратури постійно підвищується як з боку науковців, так і з боку лікарів. Виражена біологічна дія низькоінтенсивних фізичних факторів, фізіологічність їх взаємодії з біологічними об’єктами обумовлює бурхливий розвиток подібної техніки. Використання низькоінтенсивної фізіотерапевтичної апаратури пов’язують з підвищенням активності фізіологічних процесів, регуляцією властивостей медичних препаратів, очищенням дрібнодисперсних рідин. На практиці таке регулювання призводить до підвищення ефективності лікувальної дії розчинів, збільшення часу дії препарату, зменшення дозового навантаження лікарського засобу на пацієнта, зменшення часу терапії. Однак, дотепер не існує обґрунтованих висновків і теорії щодо параметрів низькоінтенсивних фізичних факторів (НІФФ), які досить ефективно впливають на лікування. Тому розробка теоретичних моделей такого впливу, його експериментальне підтвердження та розробка нових пристроїв являє собою найактуальнішу задачу в фізіотерапії НІФФ.
При розгляді принципів функціонування біологічних об’єктів і різних розчинів препаратів необхідно враховувати той факт, що вони є не точковими (не зосередженими) системами, тобто існують динамічні неоднорідності в просторі. Такі неоднорідності впливають на швидкості хімічних реакцій, що може призводити до утворення складних просторових структур, для яких характерні автохвильові процеси. Подібні процеси часто залишаються поза увагою виробників і користувачів. Таким чином, створення пристроїв для регулювання біохімічної активності лікарських розчинів і біологічних об’єктів засновані на використанні просторово-неоднорідних НІФФ, зокрема електромагнітних полів (ЕМП), є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень пов'язаний з науковою тематикою і темами навчального процесу кафедри фізичної та біомедичної електроніки факультету електроніки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНІ ПРИСТРОЇ ЗІ СТОХАСТИЧНИМ ПРОСТОРОВО-НЕОДНОРІДНИМ НИЗЬКОЧАСТОТНИМ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПОЛЕМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок