Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ЛУЩЕННЯ ВЛАСНОКРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР

Загрузка...

ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ЛУЩЕННЯ ВЛАСНОКРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ЛУЩЕННЯ ВЛАСНОКРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,98 KB
Завантажень:
484
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФУЧАДЖИ НАТАЛЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК.621.86.067.2:621.565:664.8.037
ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ЛУЩЕННЯ
ВЛАСНОКРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР
05.18.03 – первинна обробка та зберігання продуктів рослинництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент, Ялпачик Федір Юхимович, Таврійська державна агротехнічна академія, доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Михайлик Віктор Дмитрович, Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри екології та безпеки життєдіяльності;
кандидат технічних наук, доцент Шипко Ігор Михайлович, Одеська національна академія харчових технологій, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв.
Провідна установа:
Національний аграрний університет, кафедра механізації переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, м. Київ.
Захист відбудеться “ 8 ” червня 2006 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 в Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон – 8, Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон – 8, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий “ 6 ” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сумська О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перспективи розвитку технології виробництва круп на сучасному етапі ринкової реформи в Україні тісно пов’язані, насамперед, з удосконаленням найбільш енерго- та матеріалоємних технологічних процесів. Різноманітність та специфічність фізико-механічних властивостей власнокруп’яних культур обумовлюють необхідність розроблення значної кількості різних конструкцій машин і технологічних прийомів для виробництва круп.
Лущення зернової сировини – одна з основних технологічних операцій при виробництві круп, односортного та сортового борошна, дієтичних продуктів швидкого приготування, комбікормів для тваринництва тощо. Від ефективності цього процесу безпосередньо залежать обсяги виробництва та якість кінцевого продукту.
Проблема вдосконалення лущильного обладнання і створення комплексних технологічних ліній малої потужності набуває для України великого народногосподарського значення та актуальності, оскільки сучасні способи й технологічні засоби відокремлення оболонок зерна у сільськогосподарському виробництві є недостатньо ефективними і потребують подальшого дослідження та вдосконалення. Перспективними для використання в лініях переробки зернових культур є машини ударної дії, які більшою мірою ніж існуюче обладнання відповідають вимогам ресурсозберігаючих технологій і придатні для лущення зерна різних культур.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота проводилась у рамках науково – дослідної роботи кафедри обладнання переробних і харчових виробництв Таврійської державної агротехнічної академії відповідно до програми №1 науково-дослідних робіт на 2001 – 2005 роки “Розробка наукових основ систем технологій і технічних засобів для забезпечення продовольчої безпеки Південного регіону України” (підпрограма 1.6. “Розробка наукових систем технологій і технічних засобів для переробки сільськогосподарської продукції”, державний реєстраційний номер 0102U000687) і спрямована на часткове вирішення науково-технічної проблеми впровадження нової техніки у відповідності до цільової комплексної програми “Національна програма розробки і виробництва технологічних комплексів машин і обладнання сільського господарства, харчової та переробної промисловості”, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 07.03.1996 р. Особистий внесок автора полягає в удосконаленні процесу лущення власнокруп’яних культур і дослідженні впливу технологічних показників на ефективність та енергоємність процесу лущення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ЛУЩЕННЯ ВЛАСНОКРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок