Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВІ ФІРМИ ЯК ОСНОВА МОДЕРНІЗАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА.

Загрузка...

БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВІ ФІРМИ ЯК ОСНОВА МОДЕРНІЗАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА.

Назва:
БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВІ ФІРМИ ЯК ОСНОВА МОДЕРНІЗАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,13 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЧЕРТКОВ ОЛЕГ ЮРІЙОВИЧ
УДК 339.03:658.015
БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВІ ФІРМИ ЯК ОСНОВА
МОДЕРНІЗАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА.
Спеціальність 05.23.08. – „Технологія та організація промислового та цивільного будівництва”.
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Тугай Олексій Анатолійович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри організації і управління будівництвом.
Офіційні опоненти :
доктор технічних наук, професор
Поколенко Вадим Олегович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри менеджменту в будівництві.
Кандидат технічних наук, доцент
Федоренко Станіслав Валентинович,
Київський національний університет технологій та дизайну, доцент кафедри економіки, обліку та аудиту.
Захист відбудеться 12 грудня 2007 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою : м. Київ-03680, Повітрофлотський пр., 31, Київський національний університет будівництва і архітектури.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці КНУБА за адресою: м. Київ-03680, Повітрофлотський пр.,31, Київський національний університет будівництва і архітектури.
 
Автореферат розісланий 7 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Погорельцев В.М.


 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна інвестиційна ситуація в Україні спричинює перегляд традиційних відносин між провідними учасниками інвестиційного процесу. Замовник (інвестор) ще на етапі формування інвестиційного задуму, має створити умови для розробки та вибору кращої альтернативи проектних рішень та обрати кращого виконавця, який би забезпечив унеможливлення або мінімізацію ризиків інвестора на будівельній та експлуатаційній фазі проекту.
Традиційні ресурсно-календарні й організаційно-технологічні моделі не достатньо відображають специфіку операційної діяльності будівельно-інжинірингових фірм та зростаючий рівень їх відповідальності за хід виконання проекту, раціональне використання ресурсів інвестора, подолання факторів невизначеності , що супроводжують підготовчу та інвестиційну фази проекту.
Потреба відображення специфіки процесів підготовки та організації будівництва, під орудою будівельно-інжинірингових фірм як провідних учасників на ринку будівельних інвестицій, в інноваційних моделях та методиках організаційно-технологічного моделювання визначає наукову та практичну актуальність даної дисертаційної роботи.
Звґязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Зміст та напрям досліджень, виконаних в дисертаційній роботі, відповідає спрямованості завдань, що визначені „Державною програмою організаційного і науково-технічного удосконалення будівництва, житлово-комунального господарства і виробництва будівельних матеріалів та виробів в Україні на 2002-2010 рр.”, ”Постановою КМ України ”Про порядок затвердження інвестиційних програм, будівельних проектів і проведення їх комплексної державної експертизи”, №463 від 11.04.2002 р. Дослідження відповідають плану науково-дослідних робіт кафедри організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури.
Існує потреба розробки науково-теоретичного обґрунтування діяльності організацій, що мають виконувати специфічні функції на ринку реальних інвестицій – управляти ресурсами інвестора і приймати на себе відповідальність за додержанням при виконанні підготовчих та будівельно-монтажних робіт (БМР) запланованих організаційно-технологічних, вартісних, часових параметрів будівельних проектів, якості БМР, або, за згодою інвестора, впливати на раціональні зміни цих параметрів в процесі підготовчої (передінвестиційної) та будівельної (інвестиційної) фаз інвестиційного циклу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: БУДІВЕЛЬНО-ІНЖИНІРИНГОВІ ФІРМИ ЯК ОСНОВА МОДЕРНІЗАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок