Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДОХОДІВ СУБўЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Загрузка...

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДОХОДІВ СУБўЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДОХОДІВ СУБўЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,19 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
ЗАДОРОЖНИЙ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
УДК 336. 22
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДОХОДІВ
СУБўЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ПІДСТАВІ
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРЯМОГО
ОПОДАТКУВАННЯ
Спеціальність 25.00.05 – Галузеве управління
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Дорофієнко В'ячеслав Володимирович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, Акціонерне товариство “ДАНКО”, віце-президент (м. Донецьк);
кандидат наук з державного управління Долгальова Олена В'ячеславівна, Донбаська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту організацій і права (м. Макіївка).
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем регіональної економіки (м. Київ).
Захист відбудеться 10 січня 2003 року о 1530 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 6 грудня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Теоретичні та методологічні засади вирішення проблеми уніфікації прямого оподаткування, що розроблені західними вченими різних часів, - А.Смітом, Д.Рікардо, Дж.Локком, Дж.Ст.Міллем, Дж.М.Кейнсом, Ф.Нітгі, А.Вагнером, А.Лаффером та ін., - далеко не повною мірою відповідають реаліям постсоціалістичних країн загалом й України зокрема. Це зрозуміло, оскільки вони передбачали застосування цих теорій для відносно стабільних економічних систем, характерними особливостями яких були: адаптованість до ринкового середовища, послідовне відпрацювання нормативно-правової бази, що визначало відповідні "правила гри" для господарюючих суб'єктів. Ці особливості не властиві країнам з перехідною економікою, тому й реалізація в цих країнах у чистому вигляді західних теорій неможлива.
За часів колишнього СРСР проблемі прямого оподаткування не приділялося достатньої уваги, що було пов'язано зі значним заниженням ролі податків у системі централізованого розподілу доходів, а також із відсутністю ринкового господарського механізму. Однак об'єктивність дії даних економічних інструментів держави визначала необхідність їх теоретичного осмислення. Це знайшло відбиття у працях А.Акімова, А.Александрова, Р.Винокур, Е.Вознесенського, В.Гроссмана, В.Д'яченка, М.Орлова, В.Радіонової, А.Соколова, М.Тургенєва та інших.
Сучасні проблеми прямого оподаткування знайшли відображення у наукових працях українських вчених-економістів В.Андрущенка, С.Буковинського, О.Василика, В.Вишневського, А.Гальчинського, В.Геєця, А.Даниленка, М.Дем'яненка, В.Кравченка, І.Лукінова, В.Опаріна, С.Осадця, Б.Панасюка, А.Поддерьогіна, Д.Полозенка, Г.Пўятаченка, І.Радіонової, М.Савлука, А.Соколовської, В.Суторміної, І.Ткачук, В.Федосова, Л.Шаблистої, С.Юрія та інших.
Детальний аналіз літературних джерел свідчить: переважна більшість ключових теоретичних положень проблеми прямого оподаткування розроблена досить грунтовно і заслуговує на ретельне вивчення. Проте, у даних розробках бракує комплексного аналізу та теоретичного обгрунтування механізму прямого оподаткування субўєктів господарювання у системі державного регулювання їх доходів, адекватного умовам економіки, що трансформується. Не визначені належним чином також і шляхи оптимізації податкових відносин держави з суб'єктами господарювання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДОХОДІВ СУБўЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ПІДСТАВІ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок