Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Ламінарні течії та теплообмін у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання

Загрузка...

Ламінарні течії та теплообмін у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання

Назва:
Ламінарні течії та теплообмін у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,72 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Національний технічний університет
«харківський політехнічний інститут»
Ульєв Леонід Михайлович
Удк 66.021:(532.515.2+536.24)
Ламінарні течії та теплообмін у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання
Спеціальність 05.17.08 – Процеси та обладнання хімічної технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інтегрованих технологій, процесів та апаратів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Міністерство освіти та науки України, г. Харків.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор ТОВАЖНЯНСЬКИЙ ЛЕОНІД ЛЕОНІДОВИЧ, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», завідувач кафедри інтегрованих технологій, процесів та апаратів, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Офіційні опоненти:
академік НАН України, доктор технічних наук, професор Мацевитий Юрій Михайлович, Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України, директор;
доктор технічних наук, професор Склабінський Всеволод Іванович, Сумський державний університет, завідувач кафедри процесів та обладнання хімічних та нафтопереробних виробництв;
доктор технічних наук, професор Камбург Володимир Григорович, Хмельницький національний університет, завідувач кафедри прикладної математики.
Захист відбудеться: «24» «квітня» 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.05 у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий «21» «березня» 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.050.05 Тимченко В.К.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дослідження ламінарних течій та теплообміну рідини в каналах різної форми відноситься до фундаментальних наукових проблем гідромеханіки й теорії процесів теплопередачі, оскільки на їхній основі проводиться рішення інших наукових та технічних проблем, що виникають при створенні проточних деталей в апаратах хімічної технології. Наприклад, при проектуванні встаткування для синтезу й переробки полімерних матеріалів з'являється необхідність розрахунку плину і теплообміну розплавів полімерів у коаксіальних конічних каналах формуючих пристроїв. Аналіз параметрів плину та теплообміну в таких каналах, точна оцінка перепаду тиску дозволяють створювати ресурсо- й енергозберігаюче встаткування, що стало працює в оптимальних технологічних режимах, але в цей час немає простих аналітичних виразів для виконання інженерних розрахунків течії та теплообміну в співвісних конічних каналах.
Важливість розвитку аналітичних методів і одержання аналітичних рішень крайових задач, що виникають при моделюванні сучасних хіміко-технологічних процесів обумовлена ще й тим, що існуючі програмні пакети не завжди забезпечують необхідну точність й надійність результатів. Крім того, аналітичні рішення служать тестовими завданнями при створенні й налагодженні чисельних моделей. У зв’язку з цим тема дисертації має важливе наукове та практичне значення, оскільки вона спрямована на вирішення актуальної науково-прикладної проблеми, сутність якої полягає в створенні теоретичної основи опису гідромеханічних і теплових процесів при ламінарному русі в’язких течив у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання і науково обґрунтованих методів розрахунку основних технологічних параметрів, що визначають ці процеси.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана на кафедрі інтегрованих технологій, процесів і апаратів НТУ «ХПІ». Робота виконувалася в рамках госпдоговірних і держбюджетних тем.
Здобувач був науковим керівником у г/д темі «Створення методу розрахунку потужності, яка необхідна для підтримки течії в’язкої рідини в спеціальних каналах змінного перерізу», № ДР 0107U004892 на замовлення АТ «Співдружність – Т».
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: Ламінарні течії та теплообмін у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок