Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОБЕТОНИ З КОМПЛЕКСНО- МОДИФІКОВАНОЮ МІКРОСТРУКТУРОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ РЕАКЦІЙНОЗДАТНОГО ТЕРМОПЛАСТУ ЕЛВАЛОЙ АМ

Загрузка...

ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОБЕТОНИ З КОМПЛЕКСНО- МОДИФІКОВАНОЮ МІКРОСТРУКТУРОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ РЕАКЦІЙНОЗДАТНОГО ТЕРМОПЛАСТУ ЕЛВАЛОЙ АМ

Назва:
ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОБЕТОНИ З КОМПЛЕКСНО- МОДИФІКОВАНОЮ МІКРОСТРУКТУРОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ РЕАКЦІЙНОЗДАТНОГО ТЕРМОПЛАСТУ ЕЛВАЛОЙ АМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,11 KB
Завантажень:
112
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Самойлова Олена Едуардівна
УДК 625. 855. 3
ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОБЕТОНИ З КОМПЛЕКСНО-
МОДИФІКОВАНОЮ МІКРОСТРУКТУРОЮ З
ВИКОРИСТАННЯМ РЕАКЦІЙНОЗДАТНОГО
ТЕРМОПЛАСТУ ЕЛВАЛОЙ АМ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м. Макіївка) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Братчун Валерій Іванович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Золотарьов Віктор Олександрович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів;
кандидат технічних наук, доцент Гончаренко Валентин Валентинович, Горлівський автомобільно-дорожній інститут Донецького національного технічного університету, доцент кафедри проектування доріг та штучних споруд.
Провідна установа: Одеська державна академія будівництва та архітектури (кафедра виробництва будівельних виробів і конструкцій) Міністерства освіти і науки України (м. Одеса).
Захист дисертації відбудеться “ 5 ” липня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус №1, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “ 4 ” червня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Зайченко М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На цей час особливої уваги заслуговують асфальтобетони з використанням бітумополімерного в’яжучого, у якому як модифікуючий полімер використано реакційноздатний термопласт Елвалой АМ (El). За даними виробника – американська фірма “DUPON” – це етиленгліцидилакрилат (ЕГА), у якому етиленова основа модифікована
гліцидилакрилатом і надає системі еластичність, а гліцидилова (епоксидна) група
забезпечує стабільність системи внаслідок взаємодії з компонентами
бітуму. Відмічені характерні для Елвалою АМ властивості, а саме – розчинення у бітумі і взаємодія епоксидних груп El з асфальтогеновими кислотами бітуму. В той же час процеси взаємодії El з бітумами як на початкових стадіях (в області низьких температур), а також при виробництві бітумополімерних в’яжучих (БПВ) в області технологічних температур переробки БПВ не досліджені; до того ж у недостатній ступені вивчено температурно - часові режими приготування БПВ, не досліджено процеси структуроутворення у системі “бітум  Елвалой АМ”, а також вплив властивостей бітумополімерного в’яжучого з використанням Елвалою АМ на показники якості асфальтополімербетону.
При цьому доцільно у складі асфальтополімербетонних сумішей використовувати мінеральні порошки, що є відходами промисловості – шлами нейтралізації розчинів травлення сталедротоканатних заводів з механоактивацією їх поверхні полімермістким відходом виробництва епоксидних смол (ПВЕС). Це дозволить отримати асфальтобетони з комплексно-модифікованою мікроструктурою, що визначаються підвищеною довговічністю.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були виконані у відповідності до державної науково-дослідної теми № Д-2-2-03 “Ефективні технології переробки промислових відходів органічного і мінерального походження у високоякісні дорожні бетони” №0103U000588 – замовник – Міністерство освіти і науки України, 2003-2005 р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОБЕТОНИ З КОМПЛЕКСНО- МОДИФІКОВАНОЮ МІКРОСТРУКТУРОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ РЕАКЦІЙНОЗДАТНОГО ТЕРМОПЛАСТУ ЕЛВАЛОЙ АМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок