Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ТА ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ М'ЯСНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ АПК

Загрузка...

ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ТА ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ М'ЯСНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ АПК

Назва:
ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ТА ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ М'ЯСНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,40 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інститут аграрної економіки
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
Заюкова Марина Сергіївна
УДК 336.012.23
ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ТА ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ М'ЯСНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ АПК
спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг та кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, доцент
Мороз Олег Васильович,
Вінницький державний технічний університет,
завідувач кафедри менеджменту та моделювання в економіці
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Грушко Віктор Іванович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
професор кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту
кандидат економічних наук, доцент
Зіновчук Наталія Василівна,
Інститут підприємництва та сучасних технологій (м. Житомир),
завідувач кафедри фінансів
Провідна установа: Інститут економіки НАН України,
відділ економічних відносин АПК, м. Київ
Захист відбудеться “26” листопада 2003р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, кім. 317, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту аграрної економіки Української академії аграрних наук за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2 поверх, кім. 212.
Автореферат розісланий “24” жовтня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Л.Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розв’язання сучасних проблем стабілізації національної економіки, забезпечення соціального розвитку суспільства можливе лише на основі позитивних зрушень, зокрема через зміцнення фінансового стану суб’єктів господарювання. Ефективність діяльності вітчизняних підприємств залежить від того, наскільки швидко вони будуть пристосовуватися до змін ринкових умов. Зберегти свої позиції за ринкової економіки підприємства можуть, застосовуючи фінансовий менеджмент, основними функціями якого є об’єктивний фінансовий аналіз, прогнозування і моделювання господарської діяльності.
Однією з найважливіших складових аналізу та ефективного управління є забезпечення стабільного розвитку підприємства і його фінансової стійкості. Поняття фінансової стійкості є складним і багатофакторним, обумовлюється економічним середовищем, в рамках якого здійснюється діяльність підприємства, а також результатами його функціонування, здатністю адекватно реагувати на зміни внутрішніх і зовнішніх факторів. Оцінювання стійкості фінансового стану дозволяє визначити, наскільки ефективно здійснюється управління фінансовими ресурсами підприємства. Проте, як свідчать дослідження, теорія і практика аналізу комплексної оцінки фінансової стійкості в Україні знаходяться у стадії свого становлення. Більшістю підприємств подібний аналіз практично не здійснюється.
На сьогодні у теорії та практиці вітчизняного фінансового менеджменту поширюються апробовані методики визначення рівня фінансової стійкості суб’єкта господарювання. Роботи таких зарубіжних вчених, як А. Арес, Е. Бріг-хейм, Ван Хорн Дж К., Р. Димар, Н. Холт та інших мають велику теоретичну значимість, але їх методики розраховані в першу чергу на ринкові економічні умови західних країн і не враховують особливостей країн перехідного стану соціально-економічних відносин.
В країнах СНД активні наукові розробки даного питання почалися після переходу цих країн до ринкових принципів господарювання. Ці проблеми знайшли відображення у працях В.П.Астахова, І.П. Балабанова, В.В. Ковальова, О.М. Стоянової, Г.В. Савицької, А.Д. Шеремета, Е.В. Негашева, Р.С. Сайфуліна та інших. В розрізі загальних фінансових питань фінансового аналізу та менеджменту отримають визнання напрацювання українських вчених, серед яких необхідно зазначити таких дослідників, як О.Д.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ТА ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ М'ЯСНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ АПК

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок